Mikołaj Marczyk zaprezentuje FABIĘ R5

October 5, 2018

ŠKODA FABIA R5 stanie w najbliższą niedzielę w Wirtualnym Salonie ŠKODY. W roli osoby prezentującej samochód wystąpi Mikołaj Marczyk, który za kierownicą tego rajdowego modelu wywalczył V-CE Mistrzostwo w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2018 (RSMP 2018) oraz zwycięstwo we wrześniowym Rajdzie Polski. Marczyk będzie na żywo udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez widzów oraz opowiadał o samochodzie i swoich występach w RSMP. 

7 października, w rolę doradcy w Wirtualnym Salonie ŠKODY wcieli się specjalny gość – Miko Marczyk. Kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport będzie opowiadać o topowym modelu rajdowym FABIA R5 w trakcie wystąpień na żywo dostępnych dla wszystkich odwiedzających Wirtualny Salon. To wyjątkowe wydarzenie umożliwi zapoznanie się ze szczegółowymi cechami topowego modelu rajdowego, z dowolnego miejsca w Polsce lub za granicą.

Marczyk, w trakcie wystąpienia w duecie z profesjonalnym doradcą, dokona także szczegółowego porównania rajdowej ŠKODY FABIA R5 z produkowanym seryjnie nowym modelem FABIA w wersji Style. Rajdowa ŠKODA, odnosząca sukcesy w profesjonalnych wyścigach rajdowych, wyposażona została w napęd 4x4, posiada moc 285 KM, maksymalny moment obrotowy 420 Nm i 5-stopniową, sekwencyjną skrzynię biegów.

Aby odwiedzić Wirtualny Salon i oglądać transmisje na żywo, wystarczy w najbliższą niedzielę wejść na tę stronę internetową. Rozpoczynamy o godzinie 12! Szczegółowy harmonogram transmisji znajduje się na stronie Wirtualnego Salonu. Pytania będzie można zadawać podczas trwania transmisji lub wcześniej pod specjalnym postem na Facebooku.

Ostatnie newsy