CZY TO SIĘ ZMIEŚCI? ŠKODA KAROQ KONTRA 2000 KRĄŻKÓW HOKEJOWYCH

May 9, 2019
Dwa tysiące. Taką liczbę krążków hokeiści zużyją podczas Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie IIHF, które odbędą się w tym roku na Słowacji. Czy możemy zmieścić tyle krążków w bagażniku kompaktowego SUV-a? Dowiedz się o tym z gospodarzem Joe!

Czy potrafisz zgadnąć, jak duży jest stos dwóch tysięcy krążków do hokeja na lodzie? Tyle będzie ich potrzebnych dla hokeistów w ciągu trzech tygodni mistrzostw hokeja w Bratysławie i Koszycach. Czy tyle ładunków można załadować do ŠKODA KAROQ SCOUT? Kompaktowy SUV ŠKODY sprostał temu wyzwaniu, nigdzie indziej niż na lodzie. Co stało się potem? Zobacz nasze wideo: https://youtu.be/OlT0aEJZIdc

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to ogromna liczba, ale KAROQ SCOUT z łatwością poradził sobie z dwoma tysiącami krążków i nawet wymagało to złożenia tylnych siedzeń. Wszystko zmieściło się w bagażniku bez wysiłku, a nawet znalazło się miejsce na łyżwy i kij.

Ponieważ hokej na lodzie jest sportem narodowym w Czechach, 27-letni sponsoring ŠKODA mistrzostw świata w hokeju na lodzie IIHF jest całkowicie logiczny. „Hokej na lodzie to ekscytująca gra, która przyciąga uwagę ludzi na całym świecie. Co więcej, jako sport jest dynamiczny, przyziemny i uczciwy - są to te same atrybuty, które leżą u podstaw kultury korporacyjnej i wizji ŠKODY”- wyjaśnia Bernhard Maier, prezes zarządu ŠKODA.

Ostatnie newsy