CZY TO SIĘ ZMIEŚCI? ŠKODA KAROQ

CZY TO SIĘ ZMIEŚCI? ŠKODA KAROQ KONTRA 2000 KRĄŻKÓW HOKEJOWYCH

CZY TO SIĘ ZMIEŚCI? ŠKODA KAROQ KONTRA 2000 KRĄŻKÓW HOKEJOWYCH

9. 5. 2019

Dwa tysiące. Taką liczbę krążków hokeiści zużyją podczas Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie IIHF, które odbędą się w tym roku na Słowacji. Czy możemy zmieścić tyle krążków w bagażniku kompaktowego SUV-a? Dowiedz się o tym z gospodarzem Joe!

Czy potrafisz zgadnąć, jak duży jest stos dwóch tysięcy krążków do hokeja na lodzie? Tyle będzie ich potrzebnych dla hokeistów w ciągu trzech tygodni mistrzostw hokeja w Bratysławie i Koszycach. Czy tyle ładunków można załadować do ŠKODA KAROQ SCOUT? Kompaktowy SUV ŠKODY sprostał temu wyzwaniu, nigdzie indziej niż na lodzie. Co stało się potem? Zobacz nasze wideo: https://youtu.be/OlT0aEJZIdc

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to ogromna liczba, ale KAROQ SCOUT z łatwością poradził sobie z dwoma tysiącami krążków i nawet wymagało to złożenia tylnych siedzeń. Wszystko zmieściło się w bagażniku bez wysiłku, a nawet znalazło się miejsce na łyżwy i kij.

Ponieważ hokej na lodzie jest sportem narodowym w Czechach, 27-letni sponsoring ŠKODA mistrzostw świata w hokeju na lodzie IIHF jest całkowicie logiczny. „Hokej na lodzie to ekscytująca gra, która przyciąga uwagę ludzi na całym świecie. Co więcej, jako sport jest dynamiczny, przyziemny i uczciwy - są to te same atrybuty, które leżą u podstaw kultury korporacyjnej i wizji ŠKODY”- wyjaśnia Bernhard Maier, prezes zarządu ŠKODA.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy