Wirtualny Salon ŠKODY

WITAMY W WIRTUALNYM SALONIE ŠKODA

Usiądź wygodnie i dołącz do transmisji wideo na żywo. Poznaj naszą ofertę i zyskaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!

Nasz Wirtualny Salon otwiera przed Tobą nowe możliwości. Dzięki temu rozwiązaniu nie wychodząc z domu możesz połączyć się i porozmawiać z prawdziwym Doradcą znajdującym się w salonie ŠKODY. Zobaczysz na żywo nasze modele, poznasz ich atuty, zadasz swoje pytania i dowiesz się więcej o atrakcyjnej ofercie!

Z salonem połączysz się za pośrednictwem komputera, tabletu, a nawet smartfona, bez instalowania jakichkolwiek programów. To dowód na to, że nowoczesne technologie ŠKODY zawsze służą Twojej wygodzie.

Z WIRTUALNYM SALONEM MOŻESZ POŁĄCZYĆ SIĘ NA 2 SPOSOBY

Indywidualna rozmowa wideo z Doradcą

Podajesz swój numer telefonu, a my oddzwaniamy, lub zamawiasz rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie. Na Twoim komputerze lub tablecie pojawia się obraz z salonu i rozmawiasz z Doradcą indywidualnie. Ty widzisz Doradcę, ale on nie widzi Ciebie. Usługa jest bezpłatna.

Wieloosobowy czat wideo

Dołączasz do transmisji na żywo za pośrednictwem komputera, tabletu lub smartfona. W wideo-czacie biorą udział także inni użytkownicy, pytania możesz zadawać wpisując je w oknie czatu. Prowadzący zobaczy je po kilku sekundach. Ty będziesz widział obraz z salonu na żywo, ale Doradca nie będzie widział Ciebie. W każdej chwili możesz poprosić o Indywidualną rozmowę i omówić szczegóły. Usługa jest bezpłatna.

JAK ODWIEDZIĆ NASZ SALON?

Wejdź do Wirtualnego Salonu ŠKODY

Kliknij w ikonę z naszym Doradcą w prawym dolnym rogu ekranu.

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz wpisując numer telefonu oraz swoje imię lub zadzwoń do nas pod numer telefonu 61 880 32 95 podając kod PIN widoczny w dolnym prawym rogu ekranu. Bez obaw - Twoich danych użyjemy tylko do zestawienia połączenia.

Zaczekaj aż oddzwonimy

Oddzwonimy do Ciebie! Po odebraniu połączenia zobaczysz naszego Doradcę na ekranie komputera, tabletu lub telefonu. On nie będzie widział Ciebie.

Rozpocznij wizytę w salonie

Oglądasz, rozmawiasz, zadajesz pytania i czujesz się tak, jakbyś był w salonie samochodowym. Doradca może Ci przesłać dodatkowe materiały, takie jak zdjęcia czy cenniki, lub pomóc skonfigurować auto Twoich marzeń, abyś jeszcze lepiej poznał naszą bogatą ofertę.

Zapisz się na jazdę próbną

Jeśli zechcesz przetestować wybrany przez Ciebie model samochodu, zapisz się na bezpłatną jazdę próbną! Doradca prześle Ci link z formularzem. Wypełniając go umówisz się na spotkanie w najbliższym salonie ŠKODA.

Zalecamy korzystanie z sieci W-Fi. Minuta Indywidualnej rozmowy wideo z Doradcą to około 60 MB. Wieloosobowy czat wideo to odpowiednio 90 MB przy połączeniu przez PC oraz około 50 MB w przypadku urządzeń mobilnych (smartfon, tablet). Za transfer danych Twój operator naliczy opłaty zgodnie z obowiązującym planem taryfowym.

ODWIEDŹ WIRTUALNY SALON ŠKODY I ZYSKAJ

• Łączysz się z salonem nie wychodząc z domu
• Oszczędzasz swój cenny czas
• Oglądasz prezentację interesującego Cię modelu
• Wygodnie poznajesz technologie i rozwiązania ŠKODY
• Możesz zadawać pytania i rozwiać swoje wątpliwości
• Otrzymujesz bezpłatnie profesjonalne odpowiedzi i fachową pomoc Doradców

POZNAJ MODELE ŠKODY DOSTĘPNE W SALONIE

ŠKODA KODIAQ

Wszechstronny SUV z 7 miejscami, który nie boi się żadnej drogi. Jest połączeniem komfortu i praktyczności.

ŠKODA KAROQ

Modny, kompaktowy SUV o dynamicznym charakterze. Zamienia każdą trasę w przygodę.