Przegląd prasy

ŠKODA KODIAQ

"Od przedniego do tylnego zderzaka nowa Skoda będzie mierzyć aż 4,7 m – w porównaniu z mającym 4,22 m długości Yeti auto, którego nazwa wywodzi się od niedźwiedzia brunatnego, robi naprawdę ogromne wrażenie."

Auto Świat, 2016/09

Dowiedz się więcej

ŠKODA SUPERB

"Nowy Superb niebezpiecznie wkracza w rewiry zarezerwowane dotąd dla Mercedesa klasy E. Jest duży, szykowny i dobrze wyposażony."

Auto Świat, czerwiec 2015

Dowiedz się więcej

120 lat marki ŠKODA

"Škoda należy do najstarszych, nieprzerwanie działających marek samochodowych świata. W tym roku mija 120 lat od momentu, kiedy ojcowie marki – Václav Laurin i Václav Klement rozpoczęli produkcję rowerów i motocykli. Dziesięć lat później wystartowały prace nad automobilami, które poznał cały świat."

Marcin Miziak

Classic Auto, maj 2015

Dowiedz się więcej

ŠKODA FABIA

"Inżynierom odpowiedzialnym za zawieszenie należą się słowa uznania, bo zaskakująco dobrze i cicho tłumi nierówności oraz kompensuje dziury."

Radosław Turek

Auto Świat, wrzesień 2014

Dowiedz się więcej

ŠKODA YETI

"Odnowione Yeti to auto, które dobrze się prowadzi, ma przestronne wnętrze o różnorodnej konfiguracji, a w dodatku za jego zalety nie trzeba dużo płacić."

Tomasz Kamiński

Auto Świat, luty 2014

Dowiedz się więcej

ŠKODA RAPID SPACEBACK

"Powodów do narzekania nie będą mieli kierowcy, którzy oprócz stylu cenią też funkcjonalność."

Tomasz Kamiński

Auto Świat, marzec 2014

Dowiedz się więcej

ŠKODA RAPID

"Że prostota może wyglądać atrakcyjnie, Skoda chce udowodnić na przykładzie swojego najnowszego modelu. Rapid jest dla tych, którzy lubią mieć poczucie, iż kupili auto praktyczne i nie przepłacili..."

Roman Skąpski

Auto Motor Sport, sierpień 2012

Dowiedz się więcej