MATERIAŁY DO POBRANIA

Znajdziesz tu aplikacje mobilne, karty charakterystyk produktów i karty ratownicze, logotypy do radia aktualizacje map, instrukcje obsługi itp.

Aplikacje mobilne

Wszystkie aplikacje marki ŠKODA w jednym miesjcu.

DO TWOJEGO AUTA


Aktualizacje do map

Tutaj znajdziesz najnowsze aktualizacje systemów multimedialnych do Twojego modelu oraz sprawdzisz, które urządzenia mobilne są kompatybilne z Twoim systemem.

Logotypy do radia

Tutaj możesz pobrać wszystkie logotypy polskich stacji radiowych i wgrać je do radia w swojej ŠKODZIE. Logotypy do pobrania w linku poniżej

PRZYDATNE DOKUMENTY

Karty charakterystyk produktów

Tutaj znajdziesz charakterystyki produktów chemicznych stosowanych przez ŠKODĘ i inne marki koncernu Volkswagen, jak kleje, lakiery, smary czy oleje.

Dowiedz się więcej

Karty ratownicze

Karty ratownicze ŠKODA to pozornie zwykła kartka papieru, która może uratować życie. Znajdują się na niej najważniejsze informacje dotyczące samochodu, które dostarczą służbom ratowniczym niezbędnych wskazówek w razie potrzeby pomocy.

Dowiedz się więcej

Gwarancje

Tutaj poznasz szczegóły gwarancji obowiązującej na samochody ŠKODA oraz odkryjesz dodatkowe Pakiety pogwarancyjne, które pozwalają przedłużyć podstawową gwarancję na dłużej niż standardowe 2-lata.

Dowiedz się więcej

Instrukcje obsługi

W tej sekcji możesz pobrać instrukcję obsługi dla swojego modelu ŠKODY. Dowiesz się z niej wszystkiego – możesz ją zachować w wersji multimedialnej lub wydrukować!

Dowiedz się więcej

POBIERZ APLIKACJE MOBILNE ŠKODA

Przejdź do sklepu z aplikacjami i sprawdź jakie aplikacje Tobie przygotowaliśmy

POTRZEBUJESZ WIECEJ INFORMACJI?


Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody