Do Pobrania

AKTUALIZACJE SYSTEMÓW

Witaj na portalu, gdzie znajdziesz zawsze najnowsze aktualizacje systemów multimedialnych w Twoim samochodzie oraz sprawdzisz, które urządzenia mobilne są kompatybilne z systemami ŠKODY. Dla Ciebie stworzyliśmy bazę, z której możesz pobrać bieżące mapy nawigacyjne lub aktualizacje systemów (radio, nawigacja, Bluetooth, MirroLink, SmartGate), kiedy tylko zechcesz. Już wkrótce będziesz mógł także zalogować się na osobiste konto, pozwalające śledzić dane dotyczące Twojego samochodu.

Update Portal

Znajdziesz tu najnowsze aktualizacje dla swojego systemu multimedialnego ŠKODA (dla radia Swing lub Bolero oraz dla nawigacji Amundsen oraz Columbus), a także najświeższe wersje map nawigacyjnych.

Dowiedz się więcej

Kompatybilność

Jeśli masz wątpliwości czy Twój smartfon lub tablet będzie współpracował z systemem multimedialnym ŠKODA w Twoim samochodzie, tutaj możesz to sprawdzić. Strona dostępna w języku angielskim

Dowiedz się więcej

Moje trasy

To aplikacja, dzięki której możesz tworzyć swoje ulubione trasy na komputerze, a później odtwarzać je za pomocą systemów nawigacyjnych Columbus oraz Amundsen....

Dowiedz się więcej

POBIERZ APLIKACJE MOBILNE ŠKODA

Przejdź do sklepu z aplikacjami i sprawdź jakie aplikacje Tobie przygotowaliśmy

MATERIAŁY DO POBRANIA


Aplikacje mobilne

Wszystkie aplikacje marki ŠKODA w jednym miesjcu.

Aktualizacje do map

Tutaj znajdziesz najnowsze aktualizacje systemów multimedialnych do Twojego modelu oraz sprawdzisz, które urządzenia mobilne są kompatybilne z Twoim systemem.

Logotypy do radia

Tutaj możesz pobrać wszystkie logotypy polskich stacji radiowych i wgrać je do radia w swojej ŠKODZIE. Logotypy do pobrania w linku poniżej

PRZYDATNE DOKUMENTY

Karty charakterystyk produktów

Tutaj znajdziesz charakterystyki produktów chemicznych stosowanych przez ŠKODĘ i inne marki koncernu Volkswagen, jak kleje, lakiery, smary czy oleje.

Dowiedz się więcej

Karty ratownicze

Karty ratownicze ŠKODA to pozornie zwykła kartka papieru, która może uratować życie. Znajdują się na niej najważniejsze informacje dotyczące samochodu, które dostarczą służbom ratowniczym niezbędnych wskazówek w razie potrzeby pomocy.

Dowiedz się więcej

Gwarancje

Tutaj poznasz szczegóły gwarancji obowiązującej na samochody ŠKODA oraz odkryjesz dodatkowe Pakiety pogwarancyjne, które pozwalają przedłużyć podstawową gwarancję na dłużej niż standardowe 2-lata.

Dowiedz się więcej

Instrukcje obsługi

W tej sekcji możesz pobrać instrukcję obsługi dla swojego modelu ŠKODY. Dowiesz się z niej wszystkiego – możesz ją zachować w wersji multimedialnej lub wydrukować!

Dowiedz się więcej

POTRZEBUJESZ WIECEJ INFORMACJI?