Z motywacją i solidnym wsparciem

A więc wyruszajmy wszędzie tam, gdzie jeszcze nie byłeś, gdzie poczujesz wolność i nieograniczone możliwości drogi. Niech nic w tej podróży Cię nie ogranicza, bo na każdym kilometrze będziemy wspierali i motywowali Ciebie do pokonywania kolejnych wyzwań.

Rowery, dzięki uchwytom na hak holowniczy będziesz mógł swobodnie zawieźć na start swojej kolarskiej przygody. Do bagażnika wrzucisz cały swój sprzęt – od kasku, przez strój po bidony i rowerowe narzędzia. W kufer dachowy zapasowe, rowerowe koła, a do aparat fotograficzny do schowka. A więc, zaczynamy podróż?

Wejdź do świata najważniejszych rowerowych newsów

Czy znasz portal WeLoveCycling.pl? Jeden z największych i najważniejszych portali, który w pełni poświęcony dwóm kółkom? Znajdziesz tam nie tylko przydatne porady, rowerowe trasy z całej Polski, inspiracje czy montażowe instrukcje, ale także najświeższe newsy i doniesienia z rowerowego świata. Interesuje Cię Tour de France? Potrzebujesz kolarskich planów treningowych? Nie wiesz, jaką dietę stosować na długie trasy? Przejdź więc na WeLoveCyclig.pl i pokochaj wszystko to, co związane jest z rowerami.

Od pasji do kolarstwa wszystko się zaczęło

Czy można powiedzieć, że gdyby nie miłość do rowerów, to dziś nie mielibyśmy między innymi Škody Enyaq iV? Cóż jest w tym sporo prawdy, ponieważ ojców założycieli marki Škoda, księgarza Václava Klementa i mechanika Václava Laurina, połączyło w 1895 roku wspólne marzenie – produkcja rowerów. Niedługo potem Laurin i Klement do swojego asortymentu wprowadzili motocykle, a następnie pierwsze samochody.

Marzenie dwóch czeskich przedsiębiorców spełniło się z nawiązką i ugruntowało sukces marki. Dzięki ich innowacyjnemu myśleniu małe przedsiębiorstwo przerodziło się w wielką, międzynarodową firmę. 

Na czele Tour de France

Od 17 lat marka pełni zaszczytne miano oficjalnego sponsora i oficjalnego partnera wyścigu Tour de France, któremu od 2015 roku przewodzi czerwony model auta Škoda. Każdego roku 250 modeli Škody pokonuje blisko 2,8 miliona kilometrów podczas najważniejszej imprezy rowerowej we Francji. To dla nas doskonały test niezawodności, który nasze modele zdają celująco. Bez wsparcia, zespołu i innych towarzyszących samochodów cały wyścig byłby znacznie bardziej niebezpieczny, chaotyczny i zdezorganizowany zarówno dla kierowców, jak i widzów.

Wyrusz w trasę i bądź na bieżąco

z informacjami ze świata kolarstwa

Ty , rower i droga

Co w rowerach kochasz najbardziej? Wolność, sprzęt, pokonywanie własnych słabości, a może modę i rowerowe akcesoria? W Škoda zarażamy pasją do rowerów nie tylko poprzez motywację do ruchu i bezpieczne dowiedzenie Twojego roweru na linię startu, ale także przez dostarczenie Ci odpowiedniego stroju i kompletu niezbędnych akcesoriów. Sprawdź więc, co warto zabrać ze sobą na rodzinną wycieczkę, profesjonalne wyścigi i solowe zjazdy w górach i po lesie.