Design

WIĘCEJ NIŻ PIERWSZE WRAŻENIE

Kreowanie jest czymś więcej niż tylko łączeniem poszczególnych elementów. To tworzenie wartości i nadawanie znaczenia. Właśnie dlatego design naszych samochodów nie ogranicza się tylko do pierwszego wrażenia. Zainspirowani ponad 120-letnim doświadczeniem i ciągłymi innowacjami, dostarczamy emocje, a zarazem funkcjonalność wyrażoną poprzez niepowtarzalne projekty. Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z całym procesem tworzenia nowego pojazdu, a gwarantujemy, że już zawsze będziesz patrzeć na ŠKODĘ w wyjątkowy sposób.

KRYSTALICZNY DESIGN

W projektowaniu samochodów pomysły przekładane są na rzeczywistość. W modelach ŠKODY inspiracją jest m.in. czeski kryształ, który utrzymuje design marki w zgodzie z jej korzeniami. To dzięki niemu modele ŠKODA stanowią idealne połączenie funkcji i stylu.

PRZEKSZTAŁCANIE POMYSŁÓW W RZECZYWISTOŚĆ

Nasze projekty są zmaterializowanymi pomysłami projektantów i funkcjonalności samochodów ŠKODA. Pokazują kierunek, w jakim podąża język designu marki, a także podkreślają codzienną praktyczność modeli.

POZNAJ WIZJE ŠKODY

Najnowsze modele koncepcyjne: VISION X, VISION E, VISION S, VISION C, MISSION L i VISION D, pokazują formę, jaką przyjmą samochody ŠKODA w niedalekiej przyszłości. Dzięki nim wiemy, jak będzie wyglądał nowy język designu.

Dowiedz się więcej o nowych modelach koncepcyjnych.

KLUCZOWE WARTOŚCI DESIGNU ŠKODY

Sprawdź kluczowe wartości w stylistyce samochodów ŠKODA, które nadają im wyjątkowej osobowości i pozwalają rozpoznać je na pierwszy rzut oka.

FILMY ŠKODY

Poznaj modele ŠKODY w filmach prezentujących je w całkowicie nowym świetle.

TERAZ TWOJA KOLEJ

Nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok naprzód. Oryginalne Akcesoria ŠKODY nie tylko sprawiają, że samochód jest bardziej praktyczny, ale także nadają ŠKODZIE wyjątkową osobowość. Sprawdź je i zaprojektuj własną ŠKODĘ!

W POTRZEBIE DOSKONAŁOŚCI

Projektanci ŠKODA zawsze dążą do zaoferowania najwyższej jakości. Efektem tego jest wersja Laurin & Klement, dostępna dla wybranych modeli.

"Laurin & Klement" nawiązuje do założycieli marki, którzy tworzyli zgodnie z mottem: "Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych klientów". Ta maksyma od ponad 120 lat towarzyszy projektom ŠKODY. Sprawdź nasze modele, które stworzyliśmy w tym czasie, i odkryj przyjemność prowadzenia L&K ŠKODY 110 jeżdżąc po Pradze z lat 30-tych.

ŠKODA DESIGN DOOKOŁA CIEBIE

Pełen wdzięku styl, krystaliczne elementy i gra światła – te cechy można znaleźć nie tylko w designie modeli ŠKODY. Od 2011 roku zdobią one wszystkie trofea dla zwycięzców słynnego Tour de France.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody