Design

WIĘCEJ NIŻ PIERWSZE WRAŻENIE

Kreowanie jest czymś więcej niż tylko łączeniem poszczególnych elementów. To tworzenie wartości i nadawanie znaczenia. Właśnie dlatego design naszych samochodów nie ogranicza się tylko do pierwszego wrażenia. Zainspirowani ponad 120-letnim doświadczeniem i ciągłymi innowacjami, dostarczamy emocje, a zarazem funkcjonalność wyrażoną poprzez niepowtarzalne projekty. Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z całym procesem tworzenia nowego pojazdu, a gwarantujemy, że już zawsze będziesz patrzeć na ŠKODĘ w wyjątkowy sposób.

KRYSTALICZNY DESIGN

W projektowaniu samochodów pomysły przekładane są na rzeczywistość. W modelach ŠKODY inspiracją jest m.in. czeski kryształ, który utrzymuje design marki w zgodzie z jej korzeniami. To dzięki niemu modele ŠKODA stanowią idealne połączenie funkcji i stylu.

PRZEKSZTAŁCANIE POMYSŁÓW W RZECZYWISTOŚĆ

Studia projektowe wdrażają w życie pomysły projektantów ŠKODA. Pokazują one kierunek, w jakim będzie zmierzał język designu marki i jak będą wyglądać jej typowe elementy wizualne w przyszłych pokoleniach.

POZNAJ KONCEPCJE ŠKODY

Najnowsze koncepcje ŠKODY wskazują na formę, jaką w niedalekiej przyszłości przyjmą modele marki i prezentują nowy język designu, który kładzie nacisk na proste linie i eleganckie kształty.

Dowiedz się więcej o pierwszych całkowicie elektrycznych modelach typu SUV od ŠKODY i o e-mobilności:

CECHY DESIGNU ŠKODY

Zapoznaj się z kluczowymi elementami wzornictwa samochodów ŠKODA, które nadają im wyjątkową osobowość i umożliwiają rozpoznanie ich na pierwszy rzut oka.

FILMY O DESIGNIE

Poznaj wszystkie modele ŠKODY w poniższych filmach prezentujących nasze samochody w zupełnie nowym świetle.

TERAZ TWOJA KOLEJ

Nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok do przodu. Oryginalne akcesoria sprawią, że Twoja ŠKODA będzie wyjątkowa. Jest to okazja do przekazania jej Twojej prawdziwej osobowości. Zaprojektuj swoją własną ŠKODĘ.

W POGONI ZA DOSKONAŁOŚCIĄ

Projektanci ŠKODY zawsze dążą do tego, aby stworzyć samochód najwyższej jakości. Te niestrudzone wysiłki zaowocowały wyjątkowym poziomem wykończenia Laurin & Klement, dostępnym dla wybranych modeli.

Logo "Laurin & Klement" nawiązuje do założycieli marki, którzy żyli zgodnie z mottem: "Tylko to, co najlepsze jest wystarczająco dobre dla naszych klientów". Ta maksyma leży u podstaw pracy projektowej ŠKODY od ponad 125 lat i do dziś się jej trzymamy. Poznaj modele, które stworzyliśmy w tym czasie. Jest to Twoja szansa na poznanie bliżej L&K ŠKODY 110 i przejażdżkę po Pradze z lat 30. ubiegłego wieku.

DESIGN ŠKODY POZA SAMOCHODAMI

Piękne linie, krystaliczne powierzchnie i interakcja światła z cieniem. Nie tylko na naszych samochodach znajdziecie symboliczny design ŠKODY. Od 2011 roku zdobi on również wszystkie trofea dla zwycięzców słynnego Tour de France.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody