Więcej niż pierwsze wrażenie

Kreowanie jest czymś więcej niż tylko łączeniem poszczególnych elementów. To tworzenie wartości i nadawanie znaczenia. Właśnie dlatego design naszych samochodów nie ogranicza się tylko do pierwszego wrażenia. Zainspirowani ponad 120-letnim doświadczeniem i ciągłymi innowacjami, dostarczamy emocje, a zarazem funkcjonalność wyrażoną poprzez niepowtarzalne projekty. Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z całym procesem tworzenia nowego pojazdu, a gwarantujemy, że już zawsze będziesz patrzeć na Škodę w wyjątkowy sposób.

Przekształcanie pomysłów w rzeczywistość

Nasze projekty są zmaterializowanymi pomysłami projektantów i funkcjonalności samochodów Škoda. Pokazują kierunek, w jakim podąża język designu marki, a także podkreślają codzienną praktyczność modeli.

Kluczowe wartości designu Škody

Sprawdź kluczowe wartości w stylistyce samochodów Škoda, które nadają im wyjątkowej osobowości i pozwalają rozpoznać je na pierwszy rzut oka.

Sprawdź design naszych modeli Škody

Teraz Twoja kolej

Nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok naprzód. Oryginalne Akcesoria Škody nie tylko sprawiają, że samochód jest bardziej praktyczny, ale także nadają Škodzie wyjątkową osobowość. Sprawdź je i zaprojektuj własną Škodę!

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody