Okres próbny dla samochodów używanych

Wiele samochodów zmienia właściciela po 3–4 latach użytkowania. W związku z tym należy się spodziewać, że w niedługim czasie wiele pojazdów używanych będzie wyposażonych w Škoda Connect. Jednak w przypadku tych pojazdów w segmencie II licencje na usługi Škoda Connect straciły ważność.

Bezpłatny miesiąc Infotainment Online / Care Connect


Aby przyciągnąć Klientów i zaoferować możliwość zapoznania się z Infotainment Online / Care Connect stworzyliśmy specjalne pakiety okresów próbnych, których ważność trwa 1 miesiąc.

Okres próbny dla Infotainment Online / Care Connect jest dostępny wyłącznie do jednokrotnego wykorzystania dla każdego konta klienta dla każdego pojazdu.

Pakiety Infotainment Online oraz Care Connect. (w zależności od wyposażenia pojazdu) (MOD2, MOD3) Funkcje na żądanie (FOD) nie są obecnie obsługiwane!

1. Klienci muszą założyć konto Škoda Connect i dodać pojazd.

2. W ramach procesu aktywacji swojego pojazdu w Škoda Connect, zostaną poinformowani o wygaśnięciu pakietów usług.

3. Jeśli co najmniej jeden pakiet wygasł, klient musi odwiedzić sklep Škoda Connect.

4. Na stronie z pakietami dostępna jest nowa opcja „Wypróbuj za darmo”. Po kliknięciu przycisku klient zostaje poproszony o potwierdzenie.

Uwaga: Co w przypadku, gdy przycisk będzie widoczny, ale okaże się nieaktywny?

Istnieją dwie przyczyny:

a) usługi są włączone i jeszcze nie wygasły (nie ma potrzeby aktywowania okresu próbnego),

b) nie można wykorzystać żądanego okresu próbnego w związku z ochroną przed nadużyciami (różne powody).

Pracujemy nad tym, aby w przyszłości przycisk „Wypróbuj za darmo”, był widoczny tylko wówczas, gdy jego użycie będzie możliwe.

Po zakończeniu darmowego okresu próbnego usługi wygasną, klient w wiadomości e-mail zostanie poproszony o ewentualne płatne odnowienie pakietów za pośrednictwem sklepu Škoda Connect.