POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać!

Zadaj sobie pytania: „Co mnie napędza?”, „Co sprawia, że serce mocniej mi bije?”. Skup się na tym, co najważniejsze: kieruj się emocjami, wydajnością i innowacyjnością, a dzięki temu zawsze będziesz podążać tylko naprzód! Zapraszamy do świata samochodów elektrycznych ŠKODY!

ŠKODA ENYAQ Coupe RS iV

ŠKODA ENYAQ Coupe RS iV przyciąga zarówno nowoczesnym wyglądem, jaki i szerokimi możliwościami. Ten w pełni elektryczny SUV oferuje maksymalny zasięg powyżej 500 km. Przy szybkim ładowaniu ze źródła prądu stałego o mocy 125 kWh napełni akumulator auta do 80% już w około 30 minut.

ŠKODA ENYAQ iV - PIERWSZY ELEKTRYCZNY SUV ŠKODY

Czas na przełom w e-mobilności. Całkowicie nowa ŠKODA ENYAQ iV jest jak świeża dawka energii w Twoim życiu. Jest inteligentna, innowacyjna i intuicyjna. Jej w pełni elektryczny napęd oferuje szybkie ładowanie oraz duży zasięg, a jednocześnie napęd na tył lub 4x4. Dzięki tym rozwiązaniom ŠKODA ENYAQ iV podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej w segmencie SUV-ów.

NOWA DEFINICJA HYBRYDY – ŠKODA SUPERB iV PHEV

ŠKODA SUPERB to flagowy model ŠKODY i właśnie dlatego został on wybrany jako pierwsza hybryda plug-in marki. Litowo-jonowy akumulator czerpie energię z hamowania oraz pracy silnika spalinowego, ale może być naładowany także wprost z gniazdka. Połączenie napędu elektrycznego i silnika 1.4 TSI daje łącznie 218 KM oraz pozwala osiągnąć nawet ponad 900 km zasięgu.

ŠKODA OCTAVIA iV

Długie trasy pełne ciszy i bez grama emisji. Proste ładowanie w domu oraz podróży. Spełnia się zarówno w biznesie jaki i w rodzinie. Ma 6-biegową skrzynia DSG, przestronny bagażnik z systemem siatek, imponujące wnętrze wyposażone w przemyślane schowki oraz wirtualny kokpit z ekranem o przekątnej 10,25 cala. Zadowolenie z jazdy potwierdzone ponad 50 motoryzacyjnymi nagrodami. Taka właśnie jest nowa ŠKODA OCTAVIA iV.

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA E-MOBILNOŚCI!

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej o tym, co nas czeka w erze eMobility.

NOWA DEFINICJA HYBRYDY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jeszcze więcej sprawdzonych informacji ze świata elektromobilności w jednym miejscu!

POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać!