ŁADUJ WSZĘDZIE JEDNĄ KARTĄ

Dzięki karcie Powerpass możesz w prosty sposób doładować swój samochód elektryczny w ponad 140 tys. punktów ładowania publicznego w Europie. To jedna karta do obsługi stacji ładowania różnych operatorów. Dane dotyczące ładowania i płatności możesz sprawdzić w aplikacji. Powerpass zapewni Ci również dostęp do sieci szybkiego ładowania IONITY. Powerpass to usługa świadczona przez firmę Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

PRZESTAŃ TANKOWAĆ. NAŁADUJ!

Łatwa w użyciu i wygodna - o to właśnie chodzi w usłudze Powerpass. To wygodne rozwiązanie do ładowania samochodu elektrycznego poza domem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, obejrzyj krótki film.

JAKĄ TARYFĘ POWERPASS WYBIERZESZ?

ŠKODA ENYAQ iV gwarantuje wybór jednej z trzech ofert taryfowych – „Charge Free”, „Simply Charge” i „Charge Faster”. „Charge Free” nie zawiera miesięcznych opłat i będzie właściwym wyborem, jeśli nie planujesz często korzystać z publicznych stacji ładowania. Będziesz płacił wyłącznie za pobraną energię. „Simply Charge” i „Charge Faster” składają się z miesięcznej opłaty abonamentowej, uprawniającej do niższych opłat za pobieraną energię. Jeżeli jesteś posiadaczem innego modelu samochodu elektrycznego, również znajdziesz dogodną dla siebie taryfę. Kliknij poniżej aby sprawdzić dostępne taryfy.

APLIKACJA POWERPASS

Powerpass to wygodna, kompleksowa aplikacja do ładowania dla Klientów samochodów marki ŠKODA. Aplikacja pomoże Ci w ładowaniu zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu podczas korzystania z wallboxa ŠKODA iV Charger.

KABLE DO ŁADOWANIA

DC

SZYBKIE ŁADOWANIE PUBLICZNE

50 - 125 kW (ENYAQ iV)

40 kW (CITIGOᵉ iV)

Kabel ładujący MODE 4 (część stacji)

AC

ŁADOWANIE PUBLICZNE

7,2 - 11 kW (ENYAQ iV)

7,2 kW (CITIGOᵉ iV)

3,6 kW (OCTAVIA iV, SUPERB iV)

Kabel do ładowania MODE 3