ŁADUJ WSZĘDZIE JEDNĄ KARTĄ

Dzięki karcie Powerpass możesz w prosty sposób doładować swój samochód elektryczny w ponad 140 tys. punktów ładowania publicznego w Europie. To jedna karta do obsługi stacji ładowania różnych operatorów. Będziesz także mieć możliwość przejrzenia wszystkich danych dotyczących ładowania i płatności w jednej aplikacji. Powerpass jest dostępny od czasu uruchomienia pierwszego ŠKODA ENYAQ i zapewni Ci również dostęp do sieci szybkiego ładowania IONITY. Powerpass to usługa świadczona przez firmę Elli - Volkswagen Group Charging GmbH.

PRZESTAŃ TANKOWAĆ. NAŁADUJ!

Łatwa w użyciu i wygodna - o to właśnie chodzi w usłudze Powerpass. To wygodne rozwiązanie do ładowania poza domem, z którego możesz od rau korzystać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, obejrzyj krótki film.

JAKĄ TARYFĘ WYBIERZESZ DLA SWOJEGO POWERPASSA?

ŠKODA ENYAQ iV gwarantuje wybór jednej z trzech ofert taryfowych – „Charge Free”, „Simply Charge” i „Charge Faster”. „Charge Free” nie zawiera miesięcznych opłat i będzie właściwym wyborem, jeśli nie planujesz często korzystać z publicznych stacji ładowania. Będziesz płacił wyłącznie za pobraną energię. „Simply Charge” i „Charge Faster” składają się z miesięcznej opłaty abonamentowej, uprawniającej do niższych opłat za pobieraną energię. Kliknij poniżej aby sprawdzić dostępne taryfy.

APLIKACJA POWERPASS

Powerpass to wygodna, kompleksowa aplikacja do ładowania dla klientów ŠKODA AUTO. Aplikacja pomoże Ci w ładowaniu zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu podczas korzystania z wallboxa ŠKODA iV Charger.

KABLE DO ŁADOWANIA

DC

SZYBKIE ŁADOWANIE PUBLICZNE

50 - 125 kW (ENYAQ iV)

40 kW (CITIGOᵉ iV)

Kabel ładujący MODE 4 (część stacji)

AC

ŁADOWANIE PUBLICZNE

7,2 - 11 kW (ENYAQ iV)

7,2 kW (CITIGOᵉ iV)

3,6 kW (OCTAVIA iV, SUPERB iV)

Kabel do ładowania MODE 3