ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

27. ledna 2022

ŠKODA dodaje pełne elegancji coupé do rodziny elektrycznego modelu ENYAQ iV. Światowa premiera modelu ENYAQ COUPÉ iV odbędzie się w poniedziałek, 31 stycznia, o godzinie 16:00. Elektryczny SUV zostanie zaprezentowany na specjalnie przygotowanej platformie https://skoda-virtual-event.com/, na której już teraz zamieszczonych jest kilka zwiastunów wideo, które wprowadzają w klimat premiery. Dodatkowo wydarzenie będzie można śledzić na kanałach społecznościowych marki, na platformach Facebook i Twitter oraz na stronie internetowej ŠKODA Storyboard.

ŠKODA rozszerza swoją pierwszą całkowicie elektryczną serię modeli ENYAQ iV opartą na modułowej platformie dla pojazdów elektrycznych MEB Grupy Volkswagen o nową ŠKODĘ ENYAQ COUPÉ iV. Światowa premiera emocjonującego modelu odbędzie się 31 stycznia o 16:00 w formacie online.

Zainteresowani mają już teraz możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej platformy https://skoda-virtual-event.com/. W oczekiwaniu na premierę można zapoznać się z dostępnymi zwiastunami wideo, w których występują Thomas Schäfer, Dyrektor generalny marki ŠKODA, oraz inni członkowie zarządu. Cztery filmy będą publikowane jeden po drugim w oczekiwaniu na wydarzenie.

Przed rozpoczęciem prezentacji na żywo w poniedziałek o godz. 16:00, wszyscy widzowie odwiedzający specjalnie przygotowaną stronę zostaną zaproszeni do zajęcia wygodnej pozycji w kinowym fotelu, co da im doskonały widok na nową ŠKODĘ ENYAQ COUPÉ iV. Po wydarzeniu wyczerpujące informacje i materiały prasowe dotyczące nowego modelu coupé będą dostępne do pobrania na stronie ŠKODA PR Portal.

Ostatnie newsy