ŠKODA VISION X

KONCEPCJA Z CZYNNIKIEM X

ŠKODA z wielkim entuzjazmem ogłasza pojawienie się kolejnego członka rodziny SUV, modelu VISION X. Ten projekt segmentu Crossover to jeden z najbardziej dynamicznych pomysłów ŠKODY. Charakteryzuje się sportowymi i wyrazistymi liniami stylistycznymi, solidną sylwetką oraz imponującą technologią. VISION X jest samochodem koncepcyjnym pełnym adrenaliny, który wywołuje niezwykle X-tra uczucie – nawet gdy zostaje w bezruchu.

Chcesz pierwszy poznać przyszłość? Zapisz się do newslettera ŠKODY i śledź informacje o VISION X.

Synonimem VISION X jest wyjątkowość. Dzięki dynamicznemu designowi oraz dopracowanemu wnętrzu z detalami "Sport-Clever", pojazd ten łączy przyszłość z funkcjonalnością – czynnik X tej ŠKODY polega na tym, że teraz jest to na wyciągnięcie ręki.

X-TRA DESIGN Z X-TRA PRZESTRONNOŚCIĄ

Przestronność, precyzyjne linie i krystaliczne elementy typowe dla marki ŠKODA – to cechy modelu VISION X. Ale ten nowoczesny SUV ma także coś dodatkowego. Jego przezroczyste, podświetlane trójkątne elementy we wnętrzu oraz wyświetlacz przepływu energii umieszczony pomiędzy siedzeniami przenoszą nas w przyszłość już teraz!

3 SPOSOBY NA PORUSZANIE SIĘ

3 to magiczna liczba dla VISION X. W tym modelu, po raz pierwszy w ŠKODZIE, zastosowano kilka koncepcji napędowych zintegrowanych z jednym samochodem. Są to: silnik 1.5 TGI (Turbo Gas Injection) z rozrusznikiem i 7-stopniową skrzynią automatyczną, elektryczna tylna oś przekazująca napęd na 4 koła, a także opcjonalny napęd CNG (sprężony gaz ziemny), który zapewnia redukcję emisji CO2 do 89 g/km.

Dzięki tym nowoczesnym elementom, nawet podczas postoju VISION X nadal dostarcza emocji. Dodatkowo, jej 3 unikalne rozwiązania w bagażniku - zintegrowane elektryczne longboardy, nagrodzone za design kaski oraz zintegrowany dron z wbudowanym aparatem - pozwalają już teraz odkryć praktyczność, jaką niesie z sobą ten Crossover.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę

ŠKODA ENYAQ iV

Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!