Koncepcja z czynnikiem X

Škoda z wielkim entuzjazmem ogłasza pojawienie się kolejnego członka rodziny SUV, modelu Vision X. Ten projekt segmentu Crossover to jeden z najbardziej dynamicznych pomysłów Škody. Charakteryzuje się sportowymi i wyrazistymi liniami stylistycznymi, solidną sylwetką oraz imponującą technologią. Vision X jest samochodem koncepcyjnym pełnym adrenaliny, który wywołuje niezwykle X-tra uczucie – nawet gdy zostaje w bezruchu.

Chcesz pierwszy poznać przyszłość? Zapisz się do newslettera Škody i śledź informacje o Vision X.

Synonimem Vision X jest wyjątkowość. Dzięki dynamicznemu designowi oraz dopracowanemu wnętrzu z detalami "Sport-Clever", pojazd ten łączy przyszłość z funkcjonalnością – czynnik X tej Škody polega na tym, że teraz jest to na wyciągnięcie ręki.

X-tra design z x-tra przestrzennością

Przestronność, precyzyjne linie i krystaliczne elementy typowe dla marki Škoda – to cechy modelu Vision X. Ale ten nowoczesny SUV ma także coś dodatkowego. Jego przezroczyste, podświetlane trójkątne elementy we wnętrzu oraz wyświetlacz przepływu energii umieszczony pomiędzy siedzeniami przenoszą nas w przyszłość już teraz!

3 sposoby na poruszanie się

3 to magiczna liczba dla Vision X. W tym modelu, po raz pierwszy w Škodzie, zastosowano kilka koncepcji napędowych zintegrowanych z jednym samochodem. Są to: silnik 1.5 TGI (Turbo Gas Injection) z rozrusznikiem i 7-stopniową skrzynią automatyczną, elektryczna tylna oś przekazująca napęd na 4 koła, a także opcjonalny napęd CNG (sprężony gaz ziemny), który zapewnia redukcję emisji CO2 do 89 g/km.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną Škodę i zabierz ją w trasę

Škoda Enyaq iV

Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!