DUMNIE WSPIERAMY TOPR

Wieloletnia współpraca ŠKODY z ratownikami TOPR udowodniła i wciąż udowadnia, że nasze auta sprawdzają się w ekstremalnych warunkach. Dotyczy to nie tylko modelu ŠKODA KODIAQ, ale i przyjętego na służbę elektrycznego SUV-a ŠKODA ENYAQ iV, do którego ratownicy TOPR już się przesiedli. Trudno wyobrazić sobie bardziej właściwe miejsce do wykorzystanie tego typu samochodów niż Tatrzański Park Narodowy. W tym wyjątkowym ze względu na przyrodę miejscu, służą dwie ŠKODY ENYAQ iV. Wiąże się to z ograniczeniem hałasu, emisji spalin oraz z jednoczesnym zachowaniem właściwości terenowych floty TOPR.

POZNAJ ZALETY ŠKODY 4x4

BĄDŹ JAK RATOWNIK TOPR - RUSZAJ W SWÓJ TEREN

Poznaj modele ŠKODY z niezawodnym napędem 4x4, wybierz jeden z nich i poczuj niczym nieograniczoną przestrzeń gór, lasów, miast i bezdroży. Poczuj, jak ŠKODA 4x4 potrafi dostosować się do Ciebie i sprawić, że pewniej będziesz pokonywał każdy kilometr, w każdej sytuacji i przy każdych warunkach atmosferycznych.

TOPR I ŠKODA. RAZEM W AKCJI

Już od 17 lat modele ŠKODA towarzyszą zespołowi TOPR na górskich szlakach, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach. Od początku udostępniane były przede wszystkim modele z napędem 4x4: ŠKODA YETI, ŠKODA OCTAVIA KOMBI w wersji Scout, a także największy SUV w portfolio marki ŠKODA KODIAQ, które najlepiej sprawdzają się w tak trudnej służbie. Od niedawna ratownicy mają okazję przekonać się o sprawności elektrycznego SUVa ŠKODA ENYAQ iV.

Ratownicy TOPR to profesjonaliści. Ich misją jest niesienie pomocy innym bez względu na trudności i przeciwności losu. Ostatnie lata były dla nich wyjątkowo intensywne pod względem interwencji. Jak pokazują dane ponad 6 tys. godzin ratownicy TOPR poświęcili na ratowanie ludzkiego życia. W tym czasie było ponad 600 akcji do poszkodowanych lub zaginionych turystów. W połowie z nich wykorzystywane były samochody ŠKODA, które towarzyszyły ratownikom w trakcie ich codziennych zadań. Cieszymy się, że i tym razem, mają okazję przetestować niezawodność w terenie nowego modelu ŠKODA ENYAQ iV.

Ratownicy TOPR to profesjonaliści z misją niesienia pomocy innym bez względu na trudności i przeciwności losu. Oficjalnie od 1909 roku członkowie tej elitarnej formacji ratują zdrowie i życie polskich turystów.

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nowościach w ofercie ŠKODA SAFETY