PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Każda ŠKODA wyposażona jest w szereg nowoczesnych gadżetów, które ułatwiają codzienne korzystanie z auta. To Przemyślane Rozwiązania, które są znakiem rozpoznawczym marki. Poznaj świat Simply Clever.

PRZEDSTAWIAMY NOWE ROZWIĄZANIA

Przemyślane

Bez komplikacji – zawsze wystarczy kilka sekund, aby w pełni poznać rozwiązania Simply Clever.

Pomysłowe

Codzienne problemy stają się mniej kłopotliwe dzięki Przemyślanym Rozwiązaniom. Korzystaj z nich!

Niezrównane

Przemyślane Rozwiązania są unikalne dla modeli ŠKODA. Żeby to podkreślić, opatentowaliśmy nasze haczyki w bagażniku w kształcie małej kotwicy.

Dostępne

Wiele naszych rozwiązań jest standardem dla modeli ŠKODA - dzięki temu wszyscy kierowcy mogą z nich korzystać.

ZAPROJEKTOWANE DO CODZIENNYCH WYZWAŃ

Inżynierowie ŠKODY zaprojektowali Przemyślane Rozwiązania z myślą o różnych sytuacjach, z którymi musimy się zmierzyć w życiu. Niezależnie od tego, czy są to regularne zakupy, czy wyjazd na rodzinną przygodę, z nimi zawsze będziesz gotowy na wszystko.

DESIGN

Elegancki, ponadczasowy design ŠKODY kryje więcej niż widać na pierwszy rzut oka. Ostre krawędzie i wyważone proporcje kryją detale pełne niesamowitych funkcji.

PRZEDNIE FOTELE

Typową dla ŠKODY przestrzeń uzupełniają praktyczne rozwiązania, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo.

TYLNE SIEDZENIA

Pasażerowie podróżujący z tyłu również docenią dużą ilość Przemyślanych Rozwiązań. Dzięki nim będą mogli podróżować wygodnie i przyjemnie kilometr po kilometrze.

BAGAŻNIK

ŠKODA zawsze daje od siebie coś więcej. Jest to najbardziej widoczne w bagażniku, w którym znajdziesz mnóstwo miejsca. ŠKODA dodała tam wiele gadżetów, które z pewnością wykorzystasz.

NOWE WYZWANIA

Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby kierowców i pasażerów cały czas się zmieniają, opracowywane rozwiązania w coraz większym stopniu integrują technologie łączności. Przekonaj się sam!

INNOWACJE PATRZĄCE W PRZYSZŁOŚĆ

ŠKODA jest jednym z najstarszych producentów samochodów na świecie. W całej swojej historii opracowała wiele pionierskich rozwiązań. Wybierz się z nami w podróż historyczną.

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA SĄ W NASZYM DNA

Przemyślane Rozwiązania są filozofią, która towarzyszy marce ŠKODA od samego początku.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody