Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz z gamy ŠKODY, zawsze będziesz w posiadaniu samochodu, który łączy w sobie porywający design, bogate wnętrze, najnowsze opcje łączności i zaawansowaną technologię. Modele ŠKODY są przygotowane do tego, by pomagać Ci każdego dnia, niezależnie od tego, czy przewozisz rodzinę, czy wyjeżdżasz w podróż służbową. Wybierz swoją nową ŠKODĘ.

KTÓRY UKŁAD NAPĘDOWY CI ODPOWIADA?

ELEKTRYCZNYKONWENCJONALNY

Elektryczny

Dowiedz się więcej

Hybryda plug-in

Dowiedz się więcej

Miękka hybryda

Dowiedz się więcej

Benzyna

Dowiedz się więcej

Diesel

Dowiedz się więcej

CNG

Dowiedz się więcej

MODELE AUT ŠKODA OUTDOOR

Niezależnie od tego, czy jedziesz na zakupy spożywcze, czy zabierasz rodzinę w góry na narty - outdoorowe modele ŠKODY zawsze są do Twojej dyspozycji. Możesz polegać na solidnej, mocnej ŠKODZIE, zdolnej do pokonania każdej pogody, nawierzchni i terenu. Samochód, który wjedzie tam, gdzie inni się zawieszają. Czas na dotarcie do miejsc, do których nie dotarłby zwykły samochód.

MODELE AUT ŠKODA ECO

Nasza działalność z przyjaznym dla środowiska podejściem obejmuje wszystkie czynności życia codziennego. Ponieważ jazda samochodem jest zazwyczaj jej dużą częścią, rozumiemy konieczność projektowania pojazdów, które nie szkodzą środowisku, a jednocześnie zapewniają wyjątkową oszczędność, przestrzeń wewnętrzną i komfort. Wszystkie mądre decyzje, które podejmiesz przy wyborze swojego następnego samochodu, przyczynią się do zdrowszej planety i lepszej przyszłości dla Twojej rodziny.

MODELE AUT ŠKODA SPORT

Decydując się na którykolwiek ze sportowych modeli ŠKODY, stajesz się jednym z nas. Członkiem jednego z najstarszych na świecie, liczącego ponad 110 lat, klubu miłośników wyścigów samochodowych. I tak jak my łączymy samochody ŠKODY z praktycznością i wyrafinowanymi rozwiązaniami, tak adrenalina i tęsknota za wyścigami płyną w ich krwi w równym stopniu. Wersje RS, SportLine i Monte Carlo nie mają nic do ukrycia.

TWOJE OSOBISTE CYFROWE CENTRUM

Dzięki ŠKODA Connectivity już nigdy nie będziesz odcięty od świata zewnętrznego. Korzystaj z usług online ŠKODA Connect, aby dotrzeć do celu na czas i w komfortowych warunkach. Podłącz swój smartfon przez interfejs SmartLink, aby wygodnie sterować wybranymi funkcjami za pomocą systemu infotainment. Możesz go również naładować bezprzewodowo w Phone Boxie i połączyć się przez Bluetooth lub USB, aby być zawsze online.

TRYBY JAZDY ŠKODY

Każdego dnia jeździj inną ŠKODĄ. Driving Mode Select i inne systemy pokładowe pozwalają Ci dopasować charakter całego samochodu do Twojego aktualnego nastroju.

TY PROWADZISZ, MY DBAMY

Jednym z nadrzędnych celów podczas tworzenia samochodów ŠKODA jest zapewnienie wszystkim pasażerom maksymalnego możliwego poziomu bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o systemach bezpieczeństwa czynnego i biernego, zaprojektowanych, aby chronić Cię niezależnie od okoliczności.

KOMFORT DLA WSZYSTKICH, BEZ WYJĄTKÓW

Podróżowanie ŠKODĄ to przeżycie nie tylko dla kierowcy. Wszyscy pasażerowie docenią dużą ilość miejsca zarówno z przodu, jak i w pozostałych rzędach siedzeń, łatwość łączenia się z samochodem oraz sprytne detale, takie jak spersonalizowane kluczyki do samochodu czy zabezpieczenie tylnej kanapy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

MAŁE DETALE, DUŻA RÓŻNICA

Kolejne wyjątkowe elementy ŠKODY znajdziesz w elementach Simply Clever: każdy model posiada mnóstwo sprytnych detali i rozwiązań, które ułatwią Ci każdy dzień. Przekonajcie się sami.

MODELE ŠKODY CZEKAJĄ NA CIEBIE

Poznaj bliżej nasze samochody! Dowiedz się szczegółów na temat wyposażenia, technologii i funkcji Simply Clever. Zapoznaj się z cennikiem lub zamów jazdę próbną.