Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz z gamy Škody, zawsze będziesz w posiadaniu samochodu, który łączy w sobie porywający design, bogate wnętrze, najnowsze opcje łączności i zaawansowaną technologię. Modele Škody są przygotowane do tego, by pomagać Ci każdego dnia, niezależnie od tego, czy przewozisz rodzinę, czy wyjeżdżasz w podróż służbową. Wybierz swoją nową Škodę.

Który układ napędowy Ci odpowiada?

ElektrycznyKonwencjonalny

Modele aut Škoda Outdoor

Niezależnie od tego, czy jedziesz na zakupy spożywcze, czy zabierasz rodzinę w góry na narty - outdoorowe modele Škody zawsze są do Twojej dyspozycji. Możesz polegać na solidnej, mocnej Škodzie, zdolnej do pokonania każdej pogody, nawierzchni i terenu. Samochód, który wjedzie tam, gdzie inni się zawieszają. Czas na dotarcie do miejsc, do których nie dotarłby zwykły samochód.

Modele aut Škoda Eco

Nasza działalność z przyjaznym dla środowiska podejściem obejmuje wszystkie czynności życia codziennego. Ponieważ jazda samochodem jest zazwyczaj jej dużą częścią, rozumiemy konieczność projektowania pojazdów, które nie szkodzą środowisku, a jednocześnie zapewniają wyjątkową oszczędność, przestrzeń wewnętrzną i komfort. Wszystkie mądre decyzje, które podejmiesz przy wyborze swojego następnego samochodu, przyczynią się do zdrowszej planety i lepszej przyszłości dla Twojej rodziny.

MODELE AUT ŠKODA SPORT

Decydując się na którykolwiek ze sportowych modeli ŠKODY, stajesz się jednym z nas. Członkiem jednego z najstarszych na świecie, liczącego ponad 110 lat, klubu miłośników wyścigów samochodowych. I tak jak my łączymy samochody ŠKODY z praktycznością i wyrafinowanymi rozwiązaniami, tak adrenalina i tęsknota za wyścigami płyną w ich krwi w równym stopniu. Wersje RS, SportLine i Monte Carlo nie mają nic do ukrycia.

TWOJE OSOBISTE CYFROWE CENTRUM

Dzięki ŠKODA Connectivity już nigdy nie będziesz odcięty od świata zewnętrznego. Korzystaj z usług online ŠKODA Connect, aby dotrzeć do celu na czas i w komfortowych warunkach. Podłącz swój smartfon przez interfejs SmartLink, aby wygodnie sterować wybranymi funkcjami za pomocą systemu infotainment. Możesz go również naładować bezprzewodowo w Phone Boxie i połączyć się przez Bluetooth lub USB, aby być zawsze online.

TRYBY JAZDY ŠKODY

Każdego dnia jeździj inną ŠKODĄ. Driving Mode Select i inne systemy pokładowe pozwalają Ci dopasować charakter całego samochodu do Twojego aktualnego nastroju.

TY PROWADZISZ, MY DBAMY

Jednym z nadrzędnych celów podczas tworzenia samochodów ŠKODA jest zapewnienie wszystkim pasażerom maksymalnego możliwego poziomu bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o systemach bezpieczeństwa czynnego i biernego, zaprojektowanych, aby chronić Cię niezależnie od okoliczności.

KOMFORT DLA WSZYSTKICH, BEZ WYJĄTKÓW

Podróżowanie ŠKODĄ to przeżycie nie tylko dla kierowcy. Wszyscy pasażerowie docenią dużą ilość miejsca zarówno z przodu, jak i w pozostałych rzędach siedzeń, łatwość łączenia się z samochodem oraz sprytne detale, takie jak spersonalizowane kluczyki do samochodu czy zabezpieczenie tylnej kanapy dla Twojego czworonożnego przyjaciela.

MAŁE DETALE, DUŻA RÓŻNICA

Kolejne wyjątkowe elementy ŠKODY znajdziesz w elementach Simply Clever: każdy model posiada mnóstwo sprytnych detali i rozwiązań, które ułatwią Ci każdy dzień. Przekonajcie się sami.

MODELE ŠKODY CZEKAJĄ NA CIEBIE

Poznaj bliżej nasze samochody! Dowiedz się szczegółów na temat wyposażenia, technologii i funkcji Simply Clever. Zapoznaj się z cennikiem lub zamów jazdę próbną.