Światowa premiera online odświeżonej wersji ŠKODY KODIAQ

12. dubna 2021

Nowa odsłona wyposażonej w najnowsze technologie i odznaczającej się emocjonującym designem ŠKODY KODIAQ zostanie zaprezentowana 13 kwietnia. Światowa premiera odbędzie się w formule online i rozpocznie się o godzinie 10:00. Transmisja na żywo będzie relacjonowana na stronie ŠKODA Storyboard i kanale YouTube marki.

KODIAQ stanowił od samego początku uosobienie emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach. Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk tego modelu. Największy z SUV-ów ŠKODY, opcjonalnie dostępny z siedmioma miejscami, sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Ten przestronny model został teraz odświeżony i wyposażony w najnowsze rozwiązania z zakresu designu i technologii. Oficjalny zwiastun, dostępny pod LINKIEM, ujawnia przeprojektowaną, wyrazistą maskę oraz nową osłonę chłodnicy. Węższe reflektory komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej a tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla ŠKODY designu w kształcie litery C. W zaktualizowanej wersji pojawią się także warianty KODIAQ SPORTLINE, Laurin & Klement oraz usportowiony RS.

Wszystkie modele zostaną zaprezentowane podczas premiery na żywo transmitowanej online 13 kwietnia od godziny 10:00. Na spotkaniu będą obecni m.in.: Thomas Schäfer, dyrektor generalny ŠKODA AUTO, który wyjaśni, jakie znaczenie pełni model KODIAQ dla marki ŠKODA oraz Oliver Stefani, szef ŠKODA Design, który przedstawi zmiany, jakie zostały wprowadzone w odświeżonej wersji modelu.

Premierę można będzie śledzić na ŠKODA Storyboard i kanale YouTube ŠKODY.

Ostatnie newsy