Premiera nowej ŠKODY FABIA już wkrótce!

ŠKODA prezentuje teaser odświeżonej wersji modelu KODIAQ

ŠKODA prezentuje teaser odświeżonej wersji modelu KODIAQ

6. 4. 2021

Na tydzień przed światową premierą marka publikuje teaser, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej ŠKODY KODIAQ. Przestronny SUV imponuje emocjonującą sylwetką i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Oficjalna światowa premiera modelu odbędzie się już 13 kwietnia. Samochód pojawi się w europejskich salonach latem bieżącego roku.

Na tydzień przed światową premierą online ŠKODA AUTO opublikowała krótki film, w którym ujawnia pierwsze szczegóły wyglądu odświeżonej wersji modelu KODIAQ. Przestronny i komfortowy SUV będzie charakteryzował się przeprojektowaną, jeszcze bardziej wyrazistą maską, a także bardziej pionową, sześciokątną osłoną chłodnicy, złożoną z wyrazistych, podwójnych żeber. Węższe niż u poprzednika reflektory komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej, tworząc nowe oblicze. Tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla ŠKODY designu w kształcie litery C.

KODIAQ to największy SUV w portfolio ŠKODY. Ten wszechstronny model był od samego początku uosobieniem emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach. Dotychczas został wyprodukowany w liczbie 600 000 egzemplarzy, które znalazły odbiorców na ponad 60 rynkach na całym świecie. Nowy, jeszcze bardziej stylowy i wykorzystujący najnowsze technologie KODIAQ, będzie świętował swoją światową premierę 13 kwietnia 2021 roku.

Film odsłaniający szczegóły ŠKODY KODIAQ jest dostępny pod LINKIEM.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy