ŠKODA prezentuje teaser odświeżonej wersji modelu KODIAQ

6. dubna 2021

Na tydzień przed światową premierą marka publikuje teaser, w którym odkrywa pierwsze szczegóły designu nowej ŠKODY KODIAQ. Przestronny SUV imponuje emocjonującą sylwetką i najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Oficjalna światowa premiera modelu odbędzie się już 13 kwietnia. Samochód pojawi się w europejskich salonach latem bieżącego roku.

Na tydzień przed światową premierą online ŠKODA AUTO opublikowała krótki film, w którym ujawnia pierwsze szczegóły wyglądu odświeżonej wersji modelu KODIAQ. Przestronny i komfortowy SUV będzie charakteryzował się przeprojektowaną, jeszcze bardziej wyrazistą maską, a także bardziej pionową, sześciokątną osłoną chłodnicy, złożoną z wyrazistych, podwójnych żeber. Węższe niż u poprzednika reflektory komponują się ze światłami przeciwmgielnymi umieszczonymi poniżej, tworząc nowe oblicze. Tylne światła mają krystaliczne struktury i reprezentują bardziej smukłą wersję klasycznego dla ŠKODY designu w kształcie litery C.

KODIAQ to największy SUV w portfolio ŠKODY. Ten wszechstronny model był od samego początku uosobieniem emocjonującego designu, wyjątkowej przestronności i doskonałego komfortu jazdy w każdych warunkach. Dotychczas został wyprodukowany w liczbie 600 000 egzemplarzy, które znalazły odbiorców na ponad 60 rynkach na całym świecie. Nowy, jeszcze bardziej stylowy i wykorzystujący najnowsze technologie KODIAQ, będzie świętował swoją światową premierę 13 kwietnia 2021 roku.

Film odsłaniający szczegóły ŠKODY KODIAQ jest dostępny pod LINKIEM.

Ostatnie newsy