„SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo”

19. ledna 2022

„SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo” to nowy, sześcioodcinkowy program rozrywkowo-edukacyjny, którego partnerem jest marka ŠKODA. Premiera odbędzie się już 20 stycznia o godzinie 19:55 na antenie Telewizji Polsat. W programie pojawią się różne modele samochodów marki ŠKODA, a eksperci marki dostarczą fachowej wiedzy w temacie bezpieczeństwa na drodze.

Prowadząca Karolina Gilon, dziennikarz motoryzacyjny Juliusz Szalek oraz trener ŠKODA Auto Szkoły Filip Kaczanowski zweryfikują wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Sprawdzą, czy Polacy są dobrymi kierowcami i czy wiedzą wszystko o bezpiecznej jeździe.

Karolina Gilon w każdym odcinku porozmawia z wyjątkowymi gośćmi specjalnymi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, a eksperci obalą mity motoryzacyjne, pokażą widzom, jak prowadzić bezpiecznie i przetestują innowacyjne systemy bezpieczeństwa w przestrzeni Auto Lab oraz na torze ŠKODA Autodrom.

- Kwestie bezpieczeństwa to bardzo ważny element tożsamości marki ŠKODA. Jako producent zaangażowany społecznie dbamy o to, aby nasze samochody były wyposażone w najnowsze systemy asystujące oraz dokładamy wszelkich starań, aby nieustannie działać na rzecz edukacji z zakresu odpowiedzialnego zachowania wszystkich uczestników ruchu drogowego. Współpraca z Telewizją Polsat umożliwia nam dotarcie z tą niezbędną wiedzą do jeszcze szerszego grona odbiorców – mówi Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu ŠKODA Polska.

Bezpieczeństwo ma pierwszeństwo

W sześciu odcinkach nowej serii Polsatu dowiemy się między innymi, czy zmęczenie to największy wróg kierowcy oraz czy multitasking w aucie jest możliwy. Eksperci sprawdzą również jak przedmioty pozostawione luźno na siedzeniu pasażera wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy oraz jak wielką rolę odgrywają odpowiednie opony. Poruszone zostaną tematy bezpiecznego hamowania oraz odpowiedzialnego współdzielenia drogi z innymi uczestnikami ruchu.

Rozmowy Karoliny Gilon z gośćmi specjalnymi – między innymi z drifterką Karoliną Pilarczyk, artystą kabaretowym Robertem Korólczykiem czy kierowcą rajdowym Miko Marczykiem – będą odbywały się we wnętrzu elektrycznej ŠKODY. W programie eksperci przetestują również innowacyjne systemy bezpieczeństwa bestsellerowych modeli marki.

Emisja pierwszego odcinka programu odbędzie się już 20 stycznia o 19:55 na antenie Telewizji Polsat.

Ostatnie newsy