Dobrze dobrane finansowanie

Doskonale to rozumiemy i dlatego oferujemy Ci kompleksową ofertę – od wynajmu długoterminowego, przez korzystny leasing aż po możliwość zakupu za gotówkę. Sprawdź ich korzyści!

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy to stała rata leasingowa i rata serwisowa w jednym, bez nieprzewidzianych kosztów. Klient może samemu wybrać usługi, które wchodzą w skład miesięcznej zryczałtowanej opłaty: naprawy, ubezpieczenie, serwis opon, samochód zastępczy, likwidacja szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski, telematyka czy karty paliwowe.

Dla Twojej firmy wynajem długoterminowy to także:

  •  pełna obsługa firmowej floty

  •  stała wartość rezydualna RV zawarta w umowie

  •  spłata jedynie spadku wartości pojazdu

  •  brak wykazywania pojazdów w bilansie, co poprawia wskaźniki ROE

  •  brak kosztów rejestracji

Leasing

Leasing z wysoką wartością końcową

Nowoczesny produkt finansowy, w którym spłacana jest jedynie utrata wartości samochodu, dzięki czemu miesięczna rata jest bardzo niska. Wkład własny jest dostępny już od 0%, a czas spłaty rozłożony na 24, 36 albo 48 miesięcy.

Leasing z wysoką wartością końcową to propozycja dla firm, którym zależy na niskich ratach leasingowych. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie zależy nam na wykupie pojazdu, ale za to chcemy obniżyć miesięczne koszty finansowania floty.

Leasing czy wynajem?

Niskie koszty

Dzięki wysokiej wartości końcowej płacisz niskie raty miesięczne w trakcie trwania umowy.

Elastyczność

Masz możliwość zmiany firmowego samochodu bez konieczności wykupu leasingowanego auta.

Krok w przód

Możesz nabyć droższe auto i płacić raty leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w leasingu.

Pakiet serwisowy w niskiej cenie

Możesz wybrać pakiet usług serwisowych realizowany wyłącznie w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, w tym: przeglądy, okresowe badania techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, opiekę profesjonalistów podczas eksploatacji.

Chcesz poznać ofertę przygotowaną dla Twojej floty?

Zapytaj o to naszego doradcę!