Nie ma znaczenia, czy jedziesz na zakupy, czy wybierasz się na rodzinny wyjazd na narty: modele Škoda do jazdy w terenie zawsze będą Twoim solidnym wsparciem. Mocne, wytrzymałe Škody pokonają wszelkie przeszkody, zarówno te związane z niekorzystną pogodą, jak i z trudną nawierzchnią. To modele, które dotrą tam, gdzie inne samochody byłyby zmuszone zawrócić. Dla Škody błoto, nierówny teren, czy grząska nawierzchnia to wyzwania, których chętnie się podejmie i z których wywiąże się wzorowo.

Solidne miejskie modele Škoda

Škoda Kamiq

Škoda Kamiq oferuje wszystko to, co najlepsze w miejskich, kompaktowych samochodach typu SUV

Škoda Enyaq iV

Emocjonalny, wydajny, elektryzujący: Škoda Enyaq iV to pierwszy w pełni elektryczny SUV Škody.

Modele Škody 4×4

Škoda Kodiaq

Ten wytrzymały SUV oferuje bagażnik o pojemności 835 l (2 065 l po złożeniu tylnych siedzeń) oraz miejsca dla 7 pasażerów.

Škoda Karoq

Ten SUV to jedyna Škoda wyposażona w system VarioFlex dla tylnych siedzeń. Wszystkie trzy miejsca można całkowicie wymontować.

Škoda Octavia

Nasz bestseller oferuje bagażnik o pojemności do 640 litrów i najnowocześniejszą technologię.

Škoda Superb

Flagowy okręt Škody, z dużą ilością miejsca wokół siedzeń, może służyć jako mobilne biuro lub rodzinny pojazd na wakacje.

Jeszcze większy potencjał off-road

Nasza gama modeli Scout jest inspirowana stale rosnącym zainteresowaniem samochodami typu SUV. Charakteryzują się one solidnym wyglądem z ochronnymi przetłoczeniami w dolnej części nadwozia oraz specyficznymi cechami zewnętrznymi i wewnętrznymi.