Nie ma znaczenia, czy jedziesz na zakupy, czy wybierasz się na rodzinny wyjazd na narty: modele ŠKODA do jazdy w terenie zawsze będą Twoim solidnym wsparciem. Mocne, wytrzymałe ŠKODY pokonają wszelkie przeszkody, zarówno te związane z niekorzystną pogodą, jak i z trudną nawierzchnią. To modele, które dotrą tam, gdzie inne samochody byłyby zmuszone zawrócić. Dla ŠKODY błoto, nierówny teren, czy grząska nawierzchnia to wyzwania, których chętnie się podejmie i z których wywiąże się wzorowo.

SOLIDNE MIEJSKIE MODELE ŠKODA

ŠKODA KAMIQ

ŠKODA KAMIQ oferuje wszystko to, co najlepsze w miejskich, kompaktowych samochodach typu SUV

ŠKODA ENYAQ iV

Emocjonalny, wydajny, elektryzujący: ŠKODA ENYAQ iV to pierwszy w pełni elektryczny SUV ŠKODY.

MODELE ŠKODY 4×4

ŠKODA KODIAQ

Ten wytrzymały SUV oferuje bagażnik o pojemności 835 l (2 065 l po złożeniu tylnych siedzeń) oraz miejsca dla 7 pasażerów.

ŠKODA KAROQ

Ten SUV to jedyna ŠKODA wyposażona w system VarioFlex dla tylnych siedzeń. Wszystkie trzy miejsca można całkowicie wymontować.

ŠKODA OCTAVIA

Nasz bestseller oferuje bagażnik o pojemności do 640 litrów i najnowocześniejszą technologię.

ŠKODA SUPERB

Flagowy okręt ŠKODY, z dużą ilością miejsca wokół siedzeń, może służyć jako mobilne biuro lub rodzinny pojazd na wakacje.

JESZCZE WIĘKSZY POTENCJAŁ OFF-ROAD

Nasza gama modeli SCOUT jest inspirowana stale rosnącym zainteresowaniem samochodami typu SUV. Charakteryzują się one solidnym wyglądem z ochronnymi przetłoczeniami w dolnej części nadwozia oraz specyficznymi cechami zewnętrznymi i wewnętrznymi.