Bądź gotowy na każde warunki

Wymieniaj opony w swojej ŠKODZIE zgodnie z zaleceniami producenta, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo w każdej podróży, o każdej porze roku. Postaw na ekonomiczną eksploatację samochodu i większy komfort prowadzenia.

Zmiana w ASO

Zmiana ogumienia w Autoryzowanym Serwisie Škoda dodatkowo zapewni Ci wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz profesjonalne wykonanie usługi.

Pamiętaj, że...

  • zbyt niskie ciśnienie powietrza w oponach może negatywnie wpływać na bieżnik i zużycie ogumienia
  • podczas użytkowania samochodu ogumienie wystawiane jest na szkodliwe działanie różnych substancji, dlatego ważne jest ich dokładne wyczyszczenie po sezonie oraz osuszenie przed składowaniem
  • właściwe warunki przechowywania kół sezonowych to temperatura od -5 do 25°C, wilgotność powietrza nieprzekraczająca 70%, miejsce osłonięte przed promieniami UV oraz składowanie z dala od substancji szkodzących ogumieniu, np. rozpuszczalników.

Wybierz opony z ubezpieczeniem w cenie!

Twoja Škoda zasługuje na to, co najlepsze - bez względu na porę roku! Wybierz opony z ubezpieczeniem i podróżuj swoim autem bezpiecznie i bezproblemowo, w każdych warunkach.

Z ubezpieczeniem możesz liczyć na rekompensatę do 36 miesięcy w sytuacjach, kiedy:

  • widocznie uszkodzisz oponę, uderzając nią w krawężnik
  • osoba trzecia umyślnie uszkodzi Twoje opony - doświadczysz aktu wandalizmu
  • uszkodzisz oponę najeżdżając na gwóźdź, rozbite szkło lub inne ostre przedmioty

Jedyne co musisz zrobić, to kupić kompletne opony lub koła u Autoryzowanego Partnera Serwisowego Škoda.

Ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia opon

Przechowuj opony w hotelu opon

Hotel Opon to idealnie rozwiązanie, jeśli nie masz odpowiednich warunków do przechowywania kół/opon. Zajmiemy się ich przechowaniem, ewidencją, serwisem, a także ewentualną sprzedażą. Właściwe warunki przechowywania opon przedłużają ich trwałość i przekładają się na zachowanie większego bezpieczeństwa na drodze.

Pakiety przeglądów

Twoja Škoda również zasługuje na zmianę akcesoriów co sezon. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego samochodu.

Akcesoria sezonowe

Twoja Škoda również zasługuje na zmianę akcesoriów co sezon. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego samochodu.