Škoda IV Charger i innowacyjna stacja ładowania Wallbox

Jednym z najczęstszych powodów, dla których użytkownicy dróg nie decydują się na zakup samochodu elektrycznego, jest myśl o wyczerpaniu się akumulatora podczas jazdy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom do ładowania auta w domu takim jak Škoda iV Charger, myśl ta odchodzi w zapomnienie, ponieważ ładowanie samochodu jest tak proste, jak ładowanie telefonu lub laptopa.


Jeśli używasz samochodu elektrycznego tylko do podróżowania na krótkich dystansach, to korzystając z nowoczesnej stacji ładowania wallbox w Twoim garażu będziesz mógł zapomnieć o korzystaniu z publicznej stacji ładowania. Wallbox zainstalowany przy zalecanym łączu 3-fazowym (11 kW) ładuje samochód elektryczny szybciej niż domowe gniazdka. Zapewnij więc sobie wydajne ładowanie już dziś.

Dla Twojej wygody wallboxa będziesz mógł sterować dzięki aplikacji Powerpass. Aplikacja ta, do obsługi wallboxów Škoda iV Charger Connect i Connect+ będzie dostępna już w pierwszym kwartale 2021 roku.

Ładowarki Škoda iV Charger to oferta firmy Elli - oficjalnego dostawcy urządzeń elektro-mobilnych dla koncernu VW.

Nowoczesna stacja ładowania wallbox – dowiedz się więcej o najbardziej wydajnym systemie ładowania aut w domu.

Dobór odpowiedniego wallobxa łączy się z kilkoma aspektami technicznymi. Skontaktuj się więc z najbliższym Dealerem Škoda, który pomoże Tobie w konfiguracji optymalnej wersji urządzenia.

Ładowarka Škoda iV

Zapoznaj się już dziś z ofertą wallboxów Škoda iV Charger od firmy Elli i wybierz stację ładowania wallbox do swojego garażu