JAK MOGĘ WPŁYWAĆ NA ZASIĘG MOJEJ ŠKODY iV?

Chcesz wiedzieć, jak daleko możesz przejechać swoim samochodem elektrycznym ŠKODA na jednym ładowaniu? Skorzystaj z naszego kalkulatora zasięgu, aby zorientować się, jak na zasięg może wpłynąć kilka istotnych czynników, takich jak pogoda, styl jazdy czy obciążenie.

JAKIE SĄ MOJE OSZCZĘDNOŚCI ZE ŠKODĄ iV?

Narzędzie Fuel Savings oblicza, ile możesz zaoszczędzić na paliwie, korzystając z samochodu elektrycznego ŠKODA, w porównaniu z pojazdem wyposażonym w silnik spalinowy. Jeśli chcesz porównać ŠKODĘ iV z rzeczywistymi danymi z jazdy posiadanego przez siebie samochodu ŠKODA, zainstaluj aplikację mobilną MyŠKODA iV.

JAK SZYBKO I GDZIE MOGĘ ŁADOWAĆ SWOJĄ ŠKODĘ iV?

Interesują Cię czasy ładowania samochodów elektrycznych ŠKODA? Szukasz najbliższych publicznych stacji ładowania Powerpass? Przejdź do naszego kalkulatora ładowania, aby się o tym przekonać i przejrzyj mapę wszystkich stacji ładowania. Możesz też łatwo zaplanować ładowanie podczas swoich podróży

JAKĄ TARYFĘ WYBRAĆ DLA SWOJEGO POWERPASSA?

Dowiedz się o wszystkich dostępnych taryfach Powerpass i porównaj je, aby wybrać najlepszą dla siebie.

ILE BĘDZIE KOSZTOWAĆ MOJA ŠKODA?

Oblicz szacunkowy koszt posiadania swojej ŠKODY na podstawie rocznego przebiegu i okresu posiadania.

TCO oblicza się za pomocą parametrów, które mogą się różnić w zależności od warunków rynkowych. Ten przykład TCO pokazuje dane, które pochodzą od irlandzkiego importera i służą wyłącznie celom informacyjnym.

UJARZMIJ EMOBILNOŚĆ DZIĘKI MOBILNYM APLIKACJOM

APLIKACJA POWERPASS

Powerpass to wygodna aplikacja typu "wszystko w jednym" dla klientów ŠKODA AUTO. Aplikacja ta pomoże Ci w ładowaniu publicznym oraz w ładowaniu domowym, gdy będziesz korzystać ze swojej inteligentnej ładowarki ŠKODA iV Charger.

APLIKACJA myŠKODA

Uzyskaj dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji swojego pojazdu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pomocą swojego smartfona.

SKONFIGURUJ MODEL

Przejdź do konfiguratora