Zgoda sms

Dziękujemy za potwierdzenie zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Udzieliłeś zgód dla:

• Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 (VGP);

• ŠKODA AUTO a.s., z siedzibą w Mladá Boleslav (293 10), tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II (Centrala).

w celach marketingowych dot. produktów i usług marki ŠKODA  oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych, w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu oraz realizacji działań posprzedażowych polegających na prowadzeniu i analizie badań: satysfakcji klienta lub zainteresowania marką, produktami i usługami marki ŠKODA

oraz kontaktowania się i przekazywania w/w komunikatów marketingowych i informacji handlowych drogą elektroniczną dot. produktów i usług marki ŠKODA oraz innych powiązanych z marką ŠKODA akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych, analizy i badań satysfakcji klienta, zainteresowania marką, produktami i usługami marki ŠKODA, za pośrednictwem wybranych przez Ciebie kanałów (spośród dostępnych do wyboru email, SMS/MMS, telefon).

Wyrażenie zgód, jak i ich potwierdzenie jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych.

W każdej chwili masz prawo do wycofania swojej zgody poprzez formularz na stronie https://www.twoja.skoda.pl/formularze/formularz-cofniecia-zgod.