Program Biznes Ekspert

Marka Škoda przygotowała innowacyjny i kompleksowy Program Biznes Ekspert będący wsparciem dla klientów zarządzających mniejszymi i średnimi parkami samochodowymi, w myśl zasady, że mniejsza flota może mieć duże korzyści.

Program Biznes Ekspert jest gotowym rozwiązaniem pozwalającym przedsiębiorcy skupić się na codziennej biznesowej działalności.

Dzięki wsparciu przeszkolonych i certyfikowanych doradców, Program Biznes Ekspert jest szyty na miarę potrzeb konkretnej firmy.

Benefity Programu Biznes Ekspert

Certyfikowani doradcy pomogą wybrać optymalne modele z portfolio marki, zarówno pod kątem wersji silnikowych jak i wyposażeniowych. Dzięki współpracy z Volkswagen Financial Services klienci otrzymają także nowoczesne narzędzia finansowe, pozwalające skalkulować miesięczną ratę i wybrać optymalny rodzaj finansowania do prowadzonej działalności biznesowej.

Pomogą również w doborze ubezpieczenia czy działań serwisowych. Wspólnie z doradcą klient może wybrać tylko te elementy, które w praktyce pomogą mu prowadzić działalność biznesową rezygnując z rozwiązań, które przy jego profilu działalności będą zbędne. W ten sposób można ograniczyć koszty. Mało tego, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom telematycznym przedsiębiorca może mieć stałą kontrolę nad kosztami w czasie eksploatacji. Jeżeli w trakcie użytkowania samochodów zmieni się profil działalności bądź pojawi się potrzeba rozszerzenia parku samochodowego, wystarczy się skontaktować z opiekunem, który zajmie się znalezieniem optymalnego rozwiązania.

Współpraca z Flotą Biznes Ekspert