Flota Biznes Ekspert

poznaj unikalną ofertę flotową

Flota Biznes Ekspert to program stworzony przez praktyków z branży i połączenie siły, i doświadczenia dwóch wiodących na rynku motoryzacyjnym marek: Škody oraz Volkswagen Financial Services.

Jeśli poszukujesz nowych rozwiązań, chcesz wprowadzać zmiany i reagować na zmieniające się otoczenie... dobrze trafiłeś!

Pomogą Ci w tym wysoko wykwalifikowani doradcy, którzy dzięki szkoleniom i codziennej praktyce zaproponują najkorzystniejsze, ukierunkowane na konkretne potrzeby rozwiązania flotowe.

Co wyróżnia Flotę Biznes Ekspert?

Lista certyfikowanych doradców

Certyfikowany doradca Flota Biznes Ekspert pomoże wybrać najbardziej optymalne i kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu flotą. Otrzymasz wsparcie, profesjonalną pomoc w doborze usług oraz najlepszą ofertę.

Niezależnie od branży i profilu Twojej firmy, nasz doradca w szybki sposób pomoże Ci zbudować efektywną i elastyczną flotę. Będziesz mógł wykorzystywać ją przy różnych wyzwaniach – od transportowych, aż po reprezentacyjne - ciesząc się przy tym niskimi kosztami utrzymania.

Z doradcą Floty Biznes Ekspert możesz liczyć na:

• Model samochodu dopasowany do profilu działalności Twojej firmy

• Korzystne rozwiązania na finansowanie

• Propozycję optymalnych i innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu i administrowaniu flotą samochodów.

Poznaj nowoczesne formy finansowania

Szeroka oferta projektu Flota Biznes Ekspert daje możliwość wyboru najkorzystniejszej formy finansowania. Nasz doradca pomoże dopasować najkorzystniejszą opcję pod konkretne potrzeby: okres finansowania, wysokość raty oraz pozostałe usługi.

Full Service Leasing

Kompleksowo zajmiemy się Twoim parkiem, zaczynając od atrakcyjnej oferty finansowania, a na profesjonalnym serwisie flotowym kończąc.

Etapy współpracy z Flotą Biznes Ekspert

Telematyka

Telematyka to dokładniejsza wiedza na temat wydajności i bezpieczeństwa floty. Zoptymalizuj koszty paliwa, serwisu oraz ubezpieczenia, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na wyniki finansowe Twojej firmy.