Poznaj nasze Aplikacje mobilne

ŠKODA Service

Aplikacja ŠKODA Service jest zaprojektowana z myślą o roli mobilnego asystenta, który dostarcza rozwiązań i informacji związanych z Państwa pojazdami ŠKODA zawsze, gdy tego potrzebujecie! Aplikacja składa się z 3 głównych kategorii: Mój Serwis, Assistance, Mój Samochód.

Aplikacja na urządzenia iPad/iPhone oraz na urządzenia z systemem Android.

ŠKODA.fm

Już teraz, dzięki ŠKODA.fm możesz cieszyć się kilometrami najlepszej muzyki, zgłoszonej do konkursu ŠKODA Auto Muzyka, gdziekolwiek jesteś! Odsłuchuj utwory i twórz własne playlisty! Niech każda chwila spędzona na drodze stanie się przyjemnością, a wszystkie samochody największą sceną muzyczną w Polsce. A

plikacja na urządzenia iPad/iPhone.

Dowiedz się więcej

Instrukcja obsługi dla wszystkich modeli

Aplikacja dostarcza użytkownikowi wyczerpującej instrukcji na temat wszystkich modeli marki ŠKODA, podobnie jak wersja drukowana. Pozwala ona na intuicyjne poruszanie się po całej strukturze instrukcji, posiada funkcję wyszukiwania oraz pozwala na stosowanie specjalnych zakładek, ułatwiających szybki dostęp do informacji o szczególnym znaczeniu. Po pobraniu, instrukcja dostępna jest w trybie off-line.

Aplikacja na urządzenia iPad.

Dowiedz się więcej

Interaktywny katalog ŠKODA

Skonfiguruj swoją ŠKODĘ według własnych upodobań i odkryj jej wszystkie zalety korzystając z widoku 360°! Interaktywny katalog ŠKODY pozwoli Ci poznać stylistykę aktualnych modeli, a także dostarczy wszelkich praktycznych informacji.

Aplikacja na urządzenia iPad/iPhone.

Dowiedz się więcej

Dla dzieci

Dzieci potrafią zadziwiać nas swoją znajomością obsługi nowych technologii. To, co pozostaje bez zmian, to ich ciekawość i zamiłowanie do samochodów. Teraz mogą rozwijać swoje pasje na smartfonie lub tablecie. Stworzyliśmy pięć specjalnych aplikacji, które rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka, dostarczając mu przy tym wiele rozrywki.

Unblocker

Znajdujesz się w labiryncie pełnym samochodów i musisz odnaleźć drogę do wyjścia. By tego dokonać, musisz najpierw pozbyć się wszystkich przeszkód, które stoją na Twojej drodze. Dasz radę stamtąd wyjechać? Gra na urząd

zenia iPhone/iPad.

Dowiedz się więcej

Crossroads

Znajdujesz się na skrzyżowaniu. Musisz przeprowadzić przez nie wszystkie samochody w taki sposób, żeby pojazd znajdujący się po prawej stronie miał zawsze pierwszeństwo przejazdu.

Gra na urządzenia iPhone/iPad.

Dowiedz się więcej