RODZINA ŠKODY

WIĘCEJ NIŻ SAMOCHÓD

Bez względu na to, który model z gamy ŠKODA wybierzesz, zawsze znajdziesz się w posiadaniu samochodu zapewniającego kombinację eleganckiego designu, przestronnego wnętrza i najnowszych technologii. Modele ŠKODA są gotowe, aby towarzyszyć Ci każdego dnia – w służbowych podróżach, rodzinnych wypadach czy codziennych jazdach do pracy. Wybierz z gamy ŠKODY model dla siebie!

ŠKODA W WERSJACH OUTDOOR

Na codzienne wyzwania i niecodzienne przygody w górach - modele outdoorowe ŠKODA zawsze pomogą Ci wspiąć się na szczyt możliwości. Ich wytrzymała konstrukcja i moc świetnie spisują się w każdych warunkach. Dzięki nim dojedziesz dalej niż inni.

EKO-MODELE ŠKODY

Nasza ekologiczność obejmuje nie tylko samochody, ale także całą codzienną aktywność. Projektujemy pojazdy w zgodzie z naturą, dające wyjątkową oszczędność, przestrzeń i komfort. Wszystkie decyzje podejmujemy w oparciu o dobro środowiska i lepszą przyszłość.

SPORTOWE MODELE ŠKODY

Wybierając sportowy model ŠKODY, wejdziesz do świata emocji. Nie będziesz musiał rezygnować z praktyczności czy Przemyślanych rozwiązań, a dodatkowo uzupełnisz ją codzienną adrenaliną. Zarówno wersje RS, jak i SportLine czy Monte Carlo, dostarczą Ci samych ekscytujących przygód, rodem z toru wyścigowego.

TWOJA ŠKODA W DIGITALU

Twój smartfon i samochód mogą zrozumieć się bez słów. Wystarczy, że połączysz je za pomocą SmartLink + i będziesz mógł wygodnie obsługiwać wybrane funkcje z poziomu ekranu w samochodzie. To rozwiązanie da Ci dostęp do statystyk dotyczących podróży i stylu jazdy. Dodatkowo, będziesz mógł bezprzewodowo naładować telefon, skorzystać z połączenia Bluetooth lub wejścia USB i być zawsze online!

TRYBY JAZDY ŠKODY

Codziennie inna ŠKODA? To możliwe dzięki różnym trybom jazdy, które pozwalają dopasować charakter całego samochodu do Twoich oczekiwań. Przełączając je zmienisz reakcję silnika, skrzyni biegów, pracę adaptacyjnego tempomatu, a nawet świateł i różnych systemów. Gdy dodatkowo wybierzesz Adaptacyjne zawieszenie DCC, zyskasz możliwość regulacji ustawienia amortyzatorów zgodnie z wybranym trybem.

TY CIESZYSZ SIĘ JAZDĄ, MY DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Jednym z naszych głównych celów jest podarowanie Ci przyjemności z jazdy i zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa wszystkim pasażerom. Dowiedz się więcej o tym, jak ŠKODA dba o bezpieczeństwo aktywne i pasywne.

KOMFORT DLA KAŻDEGO, BEZ WYJĄTKÓW

Podróżowanie ŠKODĄ to przyjemność dla wszystkich. Dużą ilość miejsca, zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także wiele komfortowych rozwiązań docenią wszyscy pasażerowie. Oprócz tego, ŠKODA oferuje m.in. możliwość spersonalizowania swojego kluczyka czy wybranie praktycznych rozwiązań do przewożenia zwierzat.

MAŁE DETALE, DUŻA RÓŻNICA

Kolejne unikalne rozwiązania ŠKODY możesz znaleźć wśród elementów Simply Clever: każdy model zawiera mnóstwo detali, które ułatwią ci codzienną pracę. Przekonaj się sam!

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę