ŠKODA SCALA

ŠKODA SCALA to nowy kompakt i zarazem nowy rozdział w historii marki. To auto, które wyznacza nowoczesne standardy w obszarze technologii, bezpieczeństwa i designu, a jednocześnie przyciąga codzienną praktycznością. 

Nowa ŠKODA SCALA ma długość 4,362 m, szerokość 1,793 m i wysokość 1,469 m, co czyni ją kompaktową z zewnątrz i przestronną wewnątrz. Jej rozstaw osi wynoszący 2,649 m i bagażnik o pojemności 467 l świadczą o tym, że jest to samochód gotowy na wyzwania Twoje, Twojej paczki znajomych i całej rodziny.

ŠKODA SCALA – ZADEBIUTOWAŁA 6 GRUDNIA

ŠKODA SCALA powstała na bazie samochodu koncepcyjnego VISION RS. Jest innowacyjna, dynamiczna, a zarazem funkcjonalna na co dzień. Bliżej poznamy ją podczas światowego debiutu już 6 grudnia 2018 w Tel Awiwie.

NAJNOWSZE NEWSY

ŠKODA SCALA: SPECYFIKA MODELU

Zaawansowane systemy z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, najnowsze technologie oraz innowacyjny język designu – model SCALA otwiera nowy rozdział w ofercie ŠKODY.

Dowiedz się więcej

Produkcja ŠKODY SCALA

Ruszyła produkcja ŠKODY SCALA. ŠKODA SCALA to nowy, kompaktowy samochód w portfolio marki. Zbudowany na innowacyjnej platformie MQB-A0 rozpoczyna kolejny rozdział w historii producenta. Pierwszy egzemplarz SCALI właśnie opuścił linię produkcyjną i wkrótce trafi do właściciela.

Dowiedz się więcej

SYLWETKA NOWEGO MODELU

ŠKODA otwiera kolejny rozdział w historii designu swoich aut, prezentując sylwetkę najnowszego modelu kompaktowego w wersji hatchback.

Dowiedz się więcej

Znamy nazwę nowego kompaktowego modelu marki!

Po prezentacji pierwszych szkiców projektowych, ŠKODA ujawnia nazwę swojego nowego kompaktowego modelu.

Dowiedz się więcej

Kompaktowa ŠKODA SCALA gotowa do drogi

SCALA – kompaktowy model, którego nazwa została niedawno ujawniona, już w grudniu zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności.

Dowiedz się więcej

ŠKODY SCALA na żywo

Poznamy ją podczas światowego debiutu już 6 grudnia 2018 w Tel Awiwie.

Dowiedz się więcej

ŠKODA SCALA Z NOWĄ KONCEPCJĄ

Nowoczesny design, przestronność i funkcjonalność znane do tej pory z samochodów klasy premium.

Dowiedz się więcej

ŠKODA SCALA bezpieczeństwo bez kompromisów

Nowy charakter, nowa technologia i bezpieczeństwo najwyższej klasy.

Dowiedz się więcej

PIERWSZE ZDJĘCIA WNĘTRZA

SCALA jest pierwszym autem produkcyjnym ŠKODY, które odzwierciedla nowy etap w ewolucji designu marki, łączący emocje z funkcjonalnością.

Dowiedz się więcej

ŠKODA SCALA z szeroką ofertą

Zupełnie nowy, kompaktowy model w portfolio ŠKODY dostosowuje swoją moc i charakter do indywidualnych potrzeb kierowców.

Dowiedz się więcej

Poznaj bliżej nową ŠKODĘ SCALA

Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!