Dla wygody kierowcy

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co powiedziałaby Twoja Škoda, gdyby potrafiła mówić? Dzięki nowej aplikacji Škoda Connect LITE będziesz mógł się dowiedzieć!

Pobierz ją i spraw, aby Twój samochód był inteligenty w każdym calu. Dzięki aplikacji pojazd przekaże Ci informacje zwrotne na temat Twojej jazdy i stylu prowadzenia. Poprawi to Twoje bezpieczeństwo, obniży koszty i udoskonali umiejętności. W aplikacji możesz także śledzić swoje podróże w specjalnym dzienniku. Connect LITE jest przeznaczony dla samochodów Škoda produkowanych po 2008 roku.

Główne funkcje


Moja Škoda

Wszystko, czego potrzebujesz

Aby korzystać z możliwości jakie niesie za sobą Škoda Connect LITE potrzebujesz:

Odpowiedni model Škoda

Aplikacji dla wybranych samochodów Škoda możesz używać dla modeli wyprodukowanych po 2008 roku.

Adapter DataPlug

Adapter DataPlig jest dostępny w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Škoda. Zakupisz go u najbliższego Autoryzowanego Partnera Serwisowego Škoda.

Smartfon i aplikacja

Możesz pobrać aplikację zupełnie za darmo. Dostępna jest ona dla systemów Android (5.0 lub nowszych) lub iOS (9.0 lub nowszych).

Škoda ID

Aby uzyskać dostęp do szerokiej gamy funkcji, zarejestruj się i zaloguj używając do tego swojego identyfikatora Škoda.

Wspierane modele Škoda

Aby sprawdzić, czy Twój samochód może obsługiwać aplikację Škoda Connect LITE, skontaktuj się z dealerem Škoda.

Škoda CityGo

Rok modelowy od 2011

Škoda Fabia

Rok modelowy od 2010

Škoda Roomster

Rok modelowy od 2010

Škoda Rapid

Rok modelowy od 2012

Škoda Octavia

Rok modelowy od 2008

Škoda Superb

Rok modelowy od 2008

Škoda Yeti

Rok modelowy od 2009

Škoda Karoq

Rok modelowy od 2017

Bądź bliżej swojego partnera serwisowego

Kontakt z autoryzowanym serwisem Škoda nigdy nie był łatwiejszy. Dzięki aplikacji Śkoda Connect LITE możesz poprosić o umówienie wizyty u wybranego Partnera Serwisowego. Zajmie to tylko chwilę.

Jeśli zbliża się przegląd Twojej Škody lub na desce rozdzielczej zapali się kontrolka ostrzegawcza, umów się na wizytę w serwisie za pośrednictwem aplikacji i skorzystaj z jego usług najwyższej jakości. W razie wypadku lub awarii skorzystaj z kolei z Połączenia telefonicznego, aby natychmiast uzyskać profesjonalną pomoc. Aplikacja pomoże Ci połączyć się z pomocą drogową Škoda Assistance czynną 24/7.

Zobacz, jak to działa

Jak zainstalować Škoda Connect LITE? To bardzo proste! Czynność ta zajmie maksymalnie kilka minut. W tym krótkim filmie zobaczysz krok po kroku, jak działa aplikacja i jak może uprościć Twoje życie!

Uzyskaj Adapter DataPlug

Aby korzystać z aplikacji ŠKODA Connect LITE w swoim samochodzie, potrzebujesz także adapter DataPlug. Jej aktywacja zajmie Ci tylko kilka sekund i będziesz mógł zrobić wszystko samodzielnie. Niezbędne dane otrzymasz u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA.

Czy chcesz otrzymać adapter DataPlug? Skontaktuj się z nami.