Przyszłość

POZNAJ MOTORYZACJĘ JUTRA


ŠKODA VISION E - całkowicie elektryczna

Przyszłość motoryzacji będzie elektryczna – co do tego nikt nie ma wątpliwości. Co to oznacza w praktyce? Ile kilometrów można przejechać samochodem wyposażonym w taki napęd? Czy zadziała w deszczu? Jak zmieni się model korzystania z samochodu? Na te i inne pytania odpowiadamy w pierwszej z trzech części naszego poradnika.

Dowiedz się więcej

Emobility

Samochody autonomiczne to kolejny krok w nowoczesnej motoryzacji. Zmieni on nie tylko nasze korzystanie, ale także myślenie o samochodach. Czy i kiedy nadejdzie ta chwila? Wejdź tutaj i dowiedz się więcej o przyszłości aut

ŠKODA VISION X

ŠKODA z wielkim entuzjazmem ogłasza pojawienie się kolejnego członka rodziny SUV, modelu VISION X. Ten projekt segmentu Crossover to jeden z najbardziej dynamicznych pomysłów ŠKODY. Charakteryzuje się sportowymi i wyrazistymi liniami stylistycznymi, solidną sylwetką oraz imponującą technologią. VISION X jest samochodem koncepcyjnym pełnym adrenaliny, który wywołuje niezwykle X-tra uczucie – nawet gdy zostaje w bezruchu.

Dowiedz się więcej

ŠKODA VISION RS

ŠKODA VISION RS to wyraz wizji przyszłych samochodów kompaktowych marki, utrzymanych w sportowym duchu RS. Ma 4 356 milimetrów długości i 1 810 milimetrów szerokości. Jej wysokość wynosi zaledwie 1 431 milimetrów, a rozstaw osi 2 650 milimetrów. Ten model zdradza, jak prezentować będzie się kolejna generacja modeli RS.

ŠKODA VISION iV

ŠKODA VISION iV jest samochodem w pełni zelektryfikowanym, zbudowanym na platformie MEB. Projektanci ŠKODY wykorzystali możliwości nowej platformy MEB do stworzenia przestronnego i innowacyjnego wnętrza, m.in. ponownie skonfigurowano układ deski rozdzielczej.

Dowiedz się więcej

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę

ŠKODA ENYAQ iV

Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!