ŠKODA KODIAQ RS

ŠKODA KODIAQ RS jest dowodem na to, że wybierając rodzinne auto można pogodzić praktyczność ze sportowymi emocjami. Jej czerwony emblemat, wyrazisty lakier, czarne elementy wykończenia i rzucające się w oczy 20-calowe felgi od razu zdradzają, że KODIAQ RS to coś więcej niż zwykły SUV.

Dowodów na to nie trzeba szukać daleko. Wystarczy zająć miejsce w sportowo wyprofilowanych fotelach i obudzić do życia najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki, dający z siebie aż 240 KM. Jedno dynamiczne wciśnięcie pedału przyspieszenia pozwoli rozpędzić to auto do setki w kilka sekund, ciesząc się przy tym perfekcyjną przyczepnością napędu 4x4.

KODIAQ RS to pierwszy SUV RS od ŠKODY. Poznaj go bliżej!

ŠKODA KODIAQ RS gotowa na światową premierę

Nowa wersja SUV-a, z silnikiem 2.0 BiTDI, który generuje moc 176 kw (240 KM) jest gotowa na swoją światową premierę.

Wnętrze ŠKODY KODIAQ RS

Wnętrze debiutującej na Targach Motoryzacyjnych w Paryżu ŠKODY KODIAQ RS to połączenie przestronnej i komfortowej przestrzeni oraz praktyczności.

Dowiedz się więcej

Gwarant sportowych emocji

Nowy czerwony emblemat, niebieski lakier, czarne elementy wykończenia – m.in. dzięki tym rozwiązaniom ŠKODA KODIAQ RS będzie wyróżniać się w ofercie marki.

Najmocniejszy diesel w historii

Silnik ŠKODY KODIAQ RS to nowy kamień milowy w historii marki. Jednostka o mocy 176 kW (240 KM) i maksymalnym momencie obrotowym 500 Nm – dostępna wyłącznie w nowym SUV-ie – to najmocniejszy motor wysokoprężny jak dotychczas stosowany w seryjnych pojazdach ŠKODY.

Dowiedz się więcej

TECHNOLOGIA W ZBLIŻENIU

Standardowo wyposażona w inteligentny napęd na obie osie, ŠKODA KODIAQ RS jest doskonale przygotowana do spełniania różnorodnych potrzeb – zarówno na asfalcie, jak i poza utwardzonymi drogami, w każdych warunkach pogodowych.

Dowiedz się więcej

CENNIK ŠKODA KODIAQ RS

Sportowy charakter, emocjonalny design i najmocniejszy silnik wysokoprężny w historii marki – to tylko niektóre wyróżniki pierwszego SUV-a ŠKODY z emblematem RS.

Dowiedz się więcej

Sportowa moc i elegancja

Sportowy i elegancki design oraz zastosowanie 20-calowych obręczy kół Xtreme to wyróżnik debiutującej ŠKODY KODIAQ RS.

Pierwszy SUV ŠKODY ze znaczkiem RS

Najmocniejszy silnik wysokoprężny (176 kW, 240 KM), napęd na wszystkie koła i adaptacyjne zawieszenie dostępne w modelu KODIAQ RS gwarantują sportowe możliwości auta.

POZNAJ BLIŻEJ NOWĄ ŠKODĘ KODIAQ RS

Zapisz się i otrzymaj informacje o modelu jako pierwszy!