KIERUJ SIĘ INNOWACJĄ

NIEUSTANNIE PRZYSPIESZAMY

Aby wciąż się rozwijać, dostarczać kierowcom lepsze samochody i usprawniać każdy z ich elementów, pogoń za innowacjami towarzyszyła marce ŠKODA od momentu jej powstania, czyli od ponad 120 lat. Do dzisiaj naszym celem jest tworzenie samochodów, które są nie tylko środkiem transportu, ale także wzorem dynamicznego designu, Przemyślanych Rozwiązań i przyjemności z jazdy. Poznaj nasze innowacje i ciesz się nowymi doświadczeniami.

ZAPROJEKTOWANE NA DZIŚ I JUTRO

Wspólną cechą wszystkich modeli ŠKODA jest ich elegancja. Jednak wygląd to nie wszystko. Każdy samochód został zaprojektowany tak, by być niezawodnym oraz praktycznym na długie lata. Odkryj, co kryje się za stylistyką ŠKODY.

PRZEKŁADANIE WIZJI NA RZECZYWISTOŚĆ

Koncepcyjna ŠKODA VISION E to nasza wizja mobilności jutra: inteligentniejsza, czystsza i wydajniejsza. Zawsze wierzyliśmy w nieustanny rozwój i dążenie do przodu, jednak nigdy nie zapomnieliśmy o najważniejszym: by skupiać się na potrzebach kierowców i pasażerów.

ŁĄCZNOŚĆ, KTÓRA TWORZY PERFEKCYJNY DZIEŃ

Skontaktuj się z pomocą jednym przyciskiem, polegaj na prognozie pogody i cenach paliwa gdziekolwiek jedziesz, miej na oku swój samochód z poziomu telefonu i ciesz się bogatymi multimediami podczas jazdy. Wyposażenie z zakresu Łączności w ŠKODZIE pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego samochodu, sprawiając, że każdy dzień może być idealny. Dowiedz się o tym więcej.

INTELIGENTNE BEZPIECZEŃSTWO

W celu zwiększenia Twojego bezpieczeństwa, we wszystkich modelach ŠKODY dostępna jest cała gama najnowocześniejszych systemów wspomagających, znanych z pojazdów wyższych klas. Odkryj je!

POZNAJ SWOJE WSPARCIE

Samochód zapewni Ci niewielką pomoc podczas manewrowania z przyczepą lub zaparkuje samodzielnie.

Więcej o parkowaniu

ŠKODA potrafi samodzielnie jechać w korku i odczytywać znaki drogowe.

Więcej o przyjemności jazdy

ŠKODA potrafi samodzielnie zatrzymać się w sytuacji awaryjnej i powiadomić Cię, gdy potrzebujesz przerwy w długiej trasie.

Więcej o pewności prowadzenia

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Kolejną wyjątkową cechą każdej ŠKODY jest codzienna praktyczność: wszystkie modele mają wiele przemyślanych i inteligentnych rozwiązań, które ułatwią korzystanie z samochodu w różnych sytuacjach. Dodajemy ich coraz więcej z każdym nowym modelem!

PRODUKCJA 4.0

Mówiąc o innowacjach w motoryzacji, większość z nas myśli o technologii stosowanych bezpośrednio w samochodach. Jednak równie ważny jest sposób produkcji. W ŠKODZIE nieustannie dbamy o to, aby nasza produkcja była przyjazna dla środowiska i dostosowana do najnowszych wymagań rynkowych.

ŠKODA AUTO DIGILAB: INNOWACYJNY HUB

Wprowadzaniem innowacji i dostarczaniem nowych pomysłów na usługi cyfrowe oraz rozwiązania mobilne zajmuje się ŠKODA AUTO DigiLab. To miejsce, gdzie twórcze pomysły poddawane są szczegółowym badaniom, by następnie trafić do nowych modeli rodem z przyszłości.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody