KIERUJ SIĘ INNOWACJĄ

Aby wciąż się rozwijać, dostarczać kierowcom lepsze samochody i usprawniać każdy z ich elementów, pogoń za innowacjami towarzyszyła marce ŠKODA od momentu jej powstania, czyli od ponad 125 lat. Do dzisiaj naszym celem jest tworzenie samochodów, które są nie tylko środkiem transportu, ale także wzorem dynamicznego designu, Przemyślanych Rozwiązań i przyjemności z jazdy. Poznaj nasze innowacje i ciesz się nowymi doświadczeniami.

ZAPROJEKTOWANE NA DZIŚ I JUTRO

Wspólną cechą wszystkich modeli ŠKODA jest ich elegancja. Jednak wygląd to nie wszystko. Każdy samochód został zaprojektowany tak, by być niezawodnym oraz praktycznym na długie lata. Odkryj, co kryje się za stylistyką ŠKODY.

E-MOBILNOŚĆ ŠKODY

Kiedy kierujesz się pomysłowością, będziesz kroczył tylko do przodu. Właśnie dlatego e-mobilność zapewniła nam platformę do stworzenia przyjaznego dla środowiska ekosystemu, w którym nasze podstawowe wartości zajmują centralne miejsce – to zapierający dech w piersiach design i rodzinna praktyczność. Oznacza to, że Ty możesz skupić się na tym, co ważne – doświadczać życia z pozytywną energią.

ŁĄCZNOŚĆ, KTÓRA TWORZY PERFEKCYJNY DZIEŃ

Skontaktuj się z operatorem jednym przyciskiem, polegaj na prognozie pogody i cenach paliwa gdziekolwiek jedziesz, miej na oku swój samochód z poziomu telefonu i ciesz się bogatymi multimediami podczas jazdy. Wyposażenie z zakresu łączności w ŠKODZIE pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego samochodu, sprawiając, że każdy dzień może być idealny. Dowiedz się o tym więcej.

INTELIGENTNE BEZPIECZEŃSTWO

W celu zwiększenia Twojego bezpieczeństwa, we wszystkich modelach ŠKODY dostępna jest cała gama najnowocześniejszych systemów wspomagających, znanych z pojazdów wyższych klas. Odkryj je!

...TO NIE MAGIA, TO BEZPIECZEŃSTWO

Korzystaj z niezawodnej pomocy, gdy manewrujesz przyczepą lub podczas parkowania.

Więcej o parkowaniu

Modele ŠKODY są w stanie przejąć częściową kontrolę nad jazdą, aby ułatwić Tobie monitorowanie ruchu.

Więcej o przyjemności z jazdy

Modele ŠKODY mają „oczy” dookoła głowy i czuwają nad Twoim bezpieczeństwem zarówno w mieście, jak i na autostradzie.

Więcej o asystentach jazdy

PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA

Kolejną wyjątkową cechą każdej ŠKODY jest codzienna praktyczność: wszystkie modele mają wiele przemyślanych i inteligentnych rozwiązań, które ułatwią korzystanie z samochodu w różnych sytuacjach. Dodajemy ich coraz więcej z każdym nowym modelem!

PRODUKCJA 4.0

Mówiąc o innowacjach w motoryzacji, większość z nas myśli o technologii stosowanej bezpośrednio w samochodach. Jednak równie ważny jest sposób produkcji. W ŠKODZIE nieustannie dbamy o to, aby nasza produkcja była przyjazna dla środowiska i dostosowana do najnowszych wymagań rynkowych.

ŠKODA AUTO DIGILAB: INNOWACYJNY HUB

Wprowadzaniem innowacji i dostarczaniem nowych pomysłów na usługi cyfrowe oraz rozwiązania mobilne zajmuje się ŠKODA AUTO DigiLab. To miejsce, gdzie twórcze pomysły poddawane są szczegółowym badaniom, by następnie trafić do nowych modeli rodem z przyszłości.