ŠKODA – Z MYŚLĄ O ROWERZYSTACH

Na rowerach jeździ teraz więcej kobiet niż kiedykolwiek wcześniej. Każda z nich znajduje w tym przyjemność z innych względów – jedne cieszy szybkość, inne najbardziej lubią spokojną przejażdżkę, a jeszcze inne pragną dowieść, że nie brak im charakteru. Właśnie dlatego ŠKODA stworzyła inicjatywę „Dlatego jeździmy!” – aby wyrazić uznanie dla największych bohaterek tego sportu i aby ich pasją zarażać kolejne rowerzystki.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Pasja rodzi wyzwania. Właśnie dlatego ŠKODA wspiera wszystkich rowerzystów niezależnie od ich stopnia zaawansowania – pomaga im spakować rowery do bagażnika i znaleźć odpowiednią trasę rowerową. Wiele produktów ŠKODY – takich jak fotele VarioFlex, szereg akcesoriów samochodowych zaprojektowanych z myślą o rowerach czy filmy instruktażowe – stworzono w trosce o bezproblemową jazdę.

ŠKODA KAROQ DBA O ROWERZYSTÓW I NIE TYLKO

ŠKODA KAROQ pozwala na bezpieczne i wygodne przewożenie rowerów na kilka różnych sposobów. W uchwycie dachowym można umieścić obok siebie cztery rowery. Uchwyt pasuje do każdego rozmiaru opon i do większości ram. Jest łatwy w montażu, wykonany z lekkiego aluminium i wyposażony w bezpieczną blokadę, nie musisz więc o nic się martwić. Rygorystyczne testy ŠKODY gwarantują również, że uchwyt spełnia wszelkie zalecane normy bezpieczeństwa.

A może wolisz przewieźć rower wewnątrz samochodu? Nie ma problemu! Z pomocą przychodzi tutaj jedna z najbardziej lubianych funkcji modelu KAROQ, czyli system foteli VarioFlex. Tylne fotele można przesuwać, składać, a nawet całkowicie zdemontować i zyskać w ten sposób odpowiednio dużo miejsca na rowery. Jak widać na filmie, ŠKODA KAROQ bez trudu pomieści kilku pasażerów, ich rowery, a nawet bagaże.

ŠKODA Karoq

Poznaj nowy, kompaktowy SUV z charakterem! ŠKODA KAROQ to bogate wyposażenie, duży komfort z jazdy i nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

SAMOCHODY ŠKODA – W TROSCE O ROWERZYSTÓW

ŠKODA jest partnerem Tour de France od 15 lat. Nasze samochody zapewniają bezpieczeństwo i wsparcie mechaniczne na każdym centymetrze wyścigu. Najważniejszy „Czerwony samochód” Tour de France to ŠKODA SUPERB. Magazyn WeLoveCycling.pl to miejsce, w którym dzielimy się naszą pasją z członkami społeczności rowerowej. Nasze zamiłowanie do tego wspaniałego jednośladu trwa od 120 lat, kiedy to założyciele firmy ŠKODA – dwóch inżynierów o imionach Laurin i Klement – zaprojektowali serię innowacyjnych rowerów. Później, w miarę postępu technologii, zajęli się tworzeniem samochodów, ale rowery nigdy nie przestały być dla nich ważne.

Wiele cech konstrukcyjnych samochodów ŠKODA – na przykład przestronne bagażniki, opcja napędu na cztery koła, akcesoria takie jak uchwyty rowerowe czy rozwiązania chroniące przed błotem, a także pełna łączność z mapami i aplikacjami rowerowymi – służy po to, by każdy rowerzysta mógł osiągnąć swój cel zarówno w przypadku spokojnej przejażdżki, jak i nadzwyczajnych wyczynów sportowych. Samochody i rowery to dla nas jedność.

ŠKODA KAROQ

• Wyjmowane fotele VarioFlex

• Pełna łączność za pośrednictwem aplikacji

• Opcja napędu na cztery koła

• Uchwyty rowerowe z blokadą

• Akcesoria do uchwytów

• Funkcja bezdotykowego otwierania bagażnika

• Schowek z możliwością chłodzenia żywności i napojów


ŠKODA KAROQ

Katalog

Katalog wyposażenia dodatkowego

ŠKODA OCTAVIA

• Akcesoria rowerowe mocowane na haku holowniczym

• Uchwyty rowerowe z blokadą

• Opcja napędu na cztery koła

• Elementy ułatwiające transport, mocowane za pomocą rzepów

• Schowek z funkcją chłodzenia


ŠKODA OCTAVIA

Katalog

Katalog wyposażenia dodatkowego

ŠKODA KODIAQ

• 5 lub 7 miejsc

• Opcja napędu na cztery koła

• Łatwiejszy załadunek za sprawą bagażnika bez progu

• Pojemność do 2005 l (w przypadku wersji 5-osobowej)

• Duża masa przyczepy (do 2500 kg)

• Łatwiejsze cofanie dzięki systemowi Trailer Assist

• Duży prześwit pojazdu


ŠKODA KODIAQ

Katalog

Katalog wyposażenia dodatkowego

ŠKODA SUPERB

• Po złożeniu tylnych foteli mieści dwa rowery dla dorosłych

• Uchwyty rowerowe z blokadą

• Opcja napędu na cztery koła

• Model dostępny w wersji GreenLine

• Pełna łączność z telefonem i aplikacjami rowerowymi

• Najważniejszy samochód we flocie zapewniającej wsparcie podczas wyścigu Tour de France


ŠKODA SUPERB

Katalog

Katalog wyposażenia dodatkowego

AKCESORIA ROWEROWE MARKI ŠKODA

Akcesoria dostępne dla pojazdów ŠKODA umożliwiają bezpieczny i łatwy transport rowerów. Nasza kolekcja rowerowa obejmuje rowery i akcesoria dla rowerzystów. Znajdź swojego dealera produktów marki ŠKODA i wybierz dla siebie wszystko to, czego potrzebujesz – od wyposażenia wnętrza samochodu, przez dachowe i tylne uchwyty rowerowe, po kaski, rękawiczki, koszulki, okulary i inne akcesoria.

Nasza kolekcja rowerowa obejmuje rowery i akcesoria dla rowerzystów. Znajdź swojego dealera produktów marki ŠKODA i wybierz dla siebie wszystko to, czego potrzebujesz – od wyposażenia wnętrza samochodu, przez dachowe i tylne uchwyty rowerowe, po kaski, rękawiczki, koszulki, okulary i inne akcesoria.

ROWERY ŠKODA

Kolekcja rowerów marki ŠKODA obejmuje 13 modeli, w tym rowery dla dzieci, rowery wyścigowe, górskie, składane, w stylu retro, a nawet rowery elektryczne.

Dlatego jeździmy!

Mamy mnóstwo zainteresowań, zupełnie tak jak Ty, a naszym największym hobby jest kolarstwo. Chcemy dostarczać Ci rzetelnych treści dotyczących tematyki rowerowej oraz poruszać różne zagadnienia naszego ukochanego sportu. Do skorzystania z naszej platformy zachęcamy wszystkich – dokładamy wszelkich starań, aby każdy rowerzysta niezależnie od środowiska, z którego pochodzi, czuł, że kolarstwo jest dla niego.

Strona WeLoveCycling.pl powstała po to, by każdy – kobieta i mężczyzna, początkujący i profesjonalista – mógł dowiedzieć się wszystkiego na temat rowerów. Jako marka ŠKODA wspieramy pasjonatów kolarstwa i dla nich tworzymy udogodnienia i akcesoria samochodowe, które uczynią jazdę rowerem jeszcze przyjemniejszą.

ŠKODA na Tour de France

ŠKODA jest partnerem Tour de France od 15 lat. Nasze samochody zapewniają bezpieczeństwo i wsparcie mechaniczne na każdym centymetrze wyścigu. Najważniejszy „Czerwony samochód” Tour de France to ŠKODA SUPERB.

ŠKODA Dealerzy

Dowiedz się więcej o samochodach i akcesoriach ŠKODA u dealera ŠKODA.

Zapisz się

Dowiedz się pierwszy o największych atrakcjach w ofercie Škody