BEZPIECZEŃSTWO

W ŠKODZIE jednym z naszych priorytetów jest zaoferowanie Tobie i każdemu z Twoich pasażerów maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie dlatego modele ŠKODA wyposażone są w najbardziej zaawansowane systemy skutecznie wspierające na drodze i chroniące pasażerów w razie wypadku, a nawet aktywnie zapobiegające kolizjom. Poznaj nasze systemy, które zapewnią Ci bezpieczną podróż.

BEZPIECZEŃSTWO W NASZYCH MODELACH

Poznaj wszystkie funkcje bezpieczeństwa dostępne w modelach ŠKODA, obejmujące asystentów kierowcy czy ochronę w razie wypadku.

SYSTEMY WSPIERANIA KIEROWCY

Nie ważna na jakiej drodze - wszędzie możesz liczyć na wsparcie systemów bezpieczeństwa czuwających nad Twoim dotarciem do celu. Zobacz je tutaj!Poznaj ich wszystkie zalety na naszej interaktywnej stronie.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Wybrane modele ŠKODA są dostępne z najnowocześniejszym napędem na 4 koła, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach oraz pewność na mokrej i ośnieżonej nawierzchni. Odkryj, które modele go oferują.

PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA

Poduszki powietrzne w połączeniu z pasami bezpieczeństwa zapobiegają kontaktowi ciała z elementami samochodu i minimalizują skutki wypadku lub kolizji.

OCHRONA DZIECI

Każdy rodzic zgodzi się z nami, że priorytetem bezpieczeństwa jest ochrona dzieci, którym standardowe pasy bezpieczeństwa nie mogą pomóc. Z myślą o nich, we wszystkich samochodach ŠKODA montujemy użyteczne rozwiązania chroniące najmłodszych podróżnych.

AKCESORIA Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA

Asortyment Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA obejmuje wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, które zapewni Ci ochronę w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Pełną gamę akcesoriów znajdziesz w naszym e-sklepie.

BEZPIECZEŃSTWO GAMY ŠKODY

Jakie funkcje bezpieczeństwa oferuje każda ŠKODA? Dowiedz się tego w naszym przeglądzie modeli.

W ŠKODZIE każda Twoja podróż upłynie pod znakiem komfortu i bezpieczeństwa.

ŠKODA ROAD SAFETY

W ŠKODZIE nie tylko dbamy, ale także uświadamiamy. Staramy się edukować każdego uczestnika ruchu - poczynając od przedszkolaków, poprzez uczniów, kończąc na osobach dorosłych - i pokazywać jak właściwie zachowywać się na drogach.

Dowiedz się więcej

ŠKODA AUTO SZKOŁA

Nasza szkoła doskonalenia techniki jazdy, nie tylko poprawia umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach, ale także eliminuje złe nawyki i najczęściej popełniane błędy za kółkiem.

Dowiedz się więcej

ŠKODA AUTODROM

W ŠKODZIE posiadamy jeden z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce - zaawansowany i w pełni zautomatyzowany.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do świata bezpieczeństwa!

Wypełnij formularz i bądź pierwszym, który usłyszy o najnowszych systemach bezpieczeństwa, aktualnościach, ofertach specjalnych i szkoleniach.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę