W ŠKODA jednym z naszych priorytetów jest zaoferowanie Tobie i każdemu z Twoich pasażerów maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie dlatego modele ŠKODA wyposażone są w najbardziej zaawansowane systemy skutecznie wspierające na drodze i chroniące pasażerów w razie wypadku, a nawet aktywnie zapobiegające kolizjom. Poznaj nasze systemy, które zapewnią Ci bezpieczną podróż.

ODKRYJ TECHNOLOGIĘ ŠKODY NA DRODZE

Poznaj wszystkie funkcje bezpieczeństwa dostępne w modelach ŠKODA, obejmujące asystentów kierowcy czy ochronę w razie wypadku.

ZAAWANSOWANE SYSTEMY OŚWIETLENIA

ŠKODA oferuje innowacyjne systemy oświetlenia np. reflektory Matrix LED, które zapewnią Ci najlepszą widoczność.

NAPĘD 4X4 NA KAŻDĄ DROGĘ

Wybrane modele ŠKODA są dostępne z najnowocześniejszym napędem na 4 koła, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach.

PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA

Poduszki powietrzne w połączeniu z pasami bezpieczeństwa zapobiegają kontaktowi ciała z elementami samochodu i minimalizują skutki wypadku lub kolizji.

OCHRONA DZIECI

Każdy rodzic zgodzi się z nami, że priorytetem bezpieczeństwa jest ochrona dzieci, którym standardowe pasy bezpieczeństwa nie mogą pomóc. Z myślą o nich, we wszystkich samochodach ŠKODA montujemy użyteczne rozwiązania chroniące najmłodszych podróżnych.

AKCESORIA Z ZAKRESU BEZPIECZEŃSTWA

Asortyment Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA obejmuje wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, które zapewni Ci ochronę w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Pełną gamę akcesoriów znajdziesz w naszym e-sklepie.

BEZPIECZEŃSTWO GAMY ŠKODY

Jakie funkcje bezpieczeństwa oferuje każda ŠKODA? Dowiedz się tego w naszym przeglądzie modeli.

WEJDŹ DO ŚWIATA BEZPIECZEŃSTWA ŠKODY

Zobacz obiekty, na których każdy może poznać doświadczenie ŠKODY

ŠKODA AUTODROM

W ŠKODZIE posiadamy jeden z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce - zaawansowany i w pełni zautomatyzowany.

ŠKODA AUTO SZKOŁA

Nasza szkoła doskonalenia techniki jazdy, nie tylko poprawia umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach, ale także eliminuje złe nawyki i najczęściej popełniane błędy za kółkiem.

ŠKODA AUTO LAB

W ŠKODZIE nie tylko dbamy, ale także uświadamiamy. Staramy się edukować każdego uczestnika ruchu - poczynając od przedszkolaków, poprzez uczniów, kończąc na osobach dorosłych - i pokazywać jak właściwie zachowywać się na drogach.

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę