W Škoda jednym z naszych priorytetów jest zaoferowanie Tobie i każdemu z Twoich pasażerów maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Właśnie dlatego modele Škoda wyposażone są w najbardziej zaawansowane systemy skutecznie wspierające na drodze i chroniące pasażerów w razie wypadku, a nawet aktywnie zapobiegające kolizjom. Poznaj nasze systemy, które zapewnią Ci bezpieczną podróż.

Odkryj technologię Škody na drodze

Poznaj wszystkie funkcje bezpieczeństwa dostępne w modelach Škoda, obejmujące asystentów kierowcy czy ochronę w razie wypadku.

Zaawansowane systemy oświetlenia

Škoda oferuje innowacyjne systemy oświetlenia np. reflektory Matrix LED, które zapewnią Ci najlepszą widoczność.

Napęd 4X4 na każdą drogę

Wybrane modele Škoda są dostępne z najnowocześniejszym napędem na 4 koła, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach.

Poduszki bezpieczeństwa

Poduszki powietrzne w połączeniu z pasami bezpieczeństwa zapobiegają kontaktowi ciała z elementami samochodu i minimalizują skutki wypadku lub kolizji.

Ochrona dzieci

Każdy rodzic zgodzi się z nami, że priorytetem bezpieczeństwa jest ochrona dzieci, którym standardowe pasy bezpieczeństwa nie mogą pomóc. Z myślą o nich, we wszystkich samochodach Škoda montujemy użyteczne rozwiązania chroniące najmłodszych podróżnych.

Akcesoria z zakresu bezpieczeństwa

Asortyment Oryginalnych Akcesoriów Škoda obejmuje wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa, które zapewni Ci ochronę w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Pełną gamę akcesoriów znajdziesz w naszym e-sklepie.

Bezpieczeństwo gamy Škody

Jakie funkcje bezpieczeństwa oferuje każda Škoda? Dowiedz się tego w naszym przeglądzie modeli.

Wejdź do świata bezpieczeństwa Škody

Zobacz obiekty, na których każdy może poznać doświadczenie Škody

Škoda Autodrom

W Škodzie posiadamy jeden z najnowocześniejszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce - zaawansowany i w pełni zautomatyzowany.

Škoda Auto Szkoła

Nasza szkoła doskonalenia techniki jazdy, nie tylko poprawia umiejętności prowadzenia samochodu w różnych warunkach, ale także eliminuje złe nawyki i najczęściej popełniane błędy za kółkiem.

Škoda Auto Lab

W Škodzie nie tylko dbamy, ale także uświadamiamy. Staramy się edukować każdego uczestnika ruchu - poczynając od przedszkolaków, poprzez uczniów, kończąc na osobach dorosłych - i pokazywać jak właściwie zachowywać się na drogach.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną Škodę i zabierz ją w trasę