APLIKACJE MOBILNE

ŠKODA.fm

ŠKODA Connect połączy Twoją ŠKODĘ ze smartfonem. Dzięki temu uzyskasz dostęp do takich funkcji jak: Infotainment Online oraz Care Connect.

Unblocker

Znajdujesz się w labiryncie pełnym samochodów i musisz odnaleźć drogę do wyjścia. By tego dokonać, musisz najpierw pozbyć się wszystkich przeszkód, które stoją na Twojej drodze. Dasz radę stamtąd wyjechać? Aplikacja w języku angielskim.

ŠKODA Connect

ŠKODA Connect pozwala zarządzać swoim kontem łatwo i wygodnie w zaciszu własnego domu. Można w nim m.in. pobrać aplikację ŠKODA Connect Mobile do kontroli samochodu ze smartfona.

ŠKODA OneApp

ŠKODA OneApp to wszechstronna aplikacja do użytku codziennego. Nie tylko pomaga poznawać aktualne dane pojazdu, ale może służyć także jako narzędzie multimedialne, nawigacja lub źródło prognozy pogody

ŠKODA Cartette

Pochwal się swoją wiedzą o samochodach! W ŠKODA Cartette możesz zagrać przeciwko znajomym, odpowiadając na pytania o statystyki, osiągi i dane modelów ŠKODY. Komu rzucisz wyzwanie?

MyŠKODA App

MyŠKODA App to mobilna aplikacja, która pomoże Ci w różnych codziennych sytuacjach, dotyczących nie tylko samochodu. Dzięki niej możesz pobrać cyfrową wersję instrukcji obsługi samochodu, mnóstwo filmów instruktażowych i połączyć się ze swoim Dealerem ŠKODY.

Umów się na jazdę próbną

Poznaj bliżej wybraną ŠKODĘ i zabierz ją w trasę