Aplikacje mobilne

Przedstawiamy aplikacje mobilne ŠKODA, które zapewnią Twojemu smartfonowi szereg nowych funkcji. Dzięki nim sprawdzisz zasięg w samochodzie, włączysz ogrzewanie lub zobaczysz szczegółowe statystyki dotyczące jazdy samochodem. Specjalistyczne aplikacje sportowe pozwolą Ci równie uważnie, sekunda po sekundzie, oglądać wydarzenia sportowe. Dodatkowo przygotowaliśmy też kilka gier – zarówno dla kierowców, jak i mniejszych fanów motoryzacji. Przejrzyj poniższą listę aplikacji i pobierz je za darmo.

POBIERANIE ZA DARMO, PRZEMYŚLANE FUNKCJE


Aplikacja MyŠKODA

MyŠKODA to aplikacja mobilna, która pomoże Ci w różnych codziennych sytuacjach związanych nie tylko z samochodem. Dzięki niej otrzymasz do dyspozycji cyfrową wersję instrukcji obsługi samochodu czy mnóstwo filmów instruktażowych, połączysz się ze swoim dealerem, a nawet skorzystasz z osobistego asystenta, aby zawsze dotrzeć do celu na czas.

Aplikacja ŠKODA Connect

Dzięki ŠKODA Connect będziesz mieć swój samochód zawsze pod kontrolą. Za pomocą smartfona otrzymasz dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji swojego pojazdu z dowolnego miejsca i o każdej porze. Funkcje aplikacji są dostępne na podstawie zamówionego pakietu ŠKODA Connect: Infotainment Online lub Care Connect.

ŠKODA Connect LITE

Dzięki ŠKODA Connect LITE możesz przeglądać najważniejsze informacje o swojej ŠKODZIE, korzystać z cyfrowej książki jazdy i innych dodatkowych funkcji bezpośrednio na swoim smartfonie. Wystarczy, że uzyskasz wtyczkę DataPlug i podłączyć ją do portu diagnostycznego. Działa to w większości modeli marki ŠKODA produkowanych od 2008 roku.

ŠKODA Media Command

Media Command umożliwia pasażerom siedzącym z tyłu korzystać z systemu rozrywkowego za pomocą tabletu lub smartfona. Mogą oni sterować odtwarzaniem multimediów, wyświetlać dane samochodu i informacje o interesujących miejscach oraz obsługiwać nawigację.

ŠKODA Move&Fun

Dzięki aplikacji Move&Fun każdy może wykorzystać smartfona jako dodatkowy wyświetlacz danych pojazdu, do odtwarzania multimediów lub jako system nawigacji w ŠKODZIE CITIGOe iV. Ponadto, aplikacja jest wyposażona w usługi online, które umożliwiają zdalny dostęp do baterii lub klimatyzacji.

ŠKODA Media Room

Aplikacja ŠKODA Media zawiera wiadomości i ogólne informacje o działalności marki na całym świecie, przegląd aktualnych modeli ŠKODA, najnowsze informacje o motorsporcie marki i nowościach.

TOUR DE FRANCE by ŠKODA

Ta aplikacja jest punktem obowiazkowym dla wszystkich fanów kolarstwa. Oferuje nie tylko rankingi i aktualizacje wyścigu na żywo - z minuty na minutę - ale także śledzenie w czasie rzeczywistym, profile zawodników i wiele więcej.

La Vuelta by ŠKODA

Pobierz oficjalną aplikację La Vuelta, aby sprawdzać newsy z wyścigu, śledzić na żywo etapy wyścigu oraz sprawdzać klasyfikacje i wyniki.

ŠKODA AR

Ciesz nową ŠKODĄ KAROQ siedząc na kanapie lub przed domem za pomocą nowej, niesamowitej technologii. Wybierz kolor, koła i zajrzyj do wnętrza samochodu w technologii AR.

ŠKODA KAROQ VR

Dzięki naszej aplikacji wirtualnej rzeczywistości KAROQ możesz doświadczyć samochodu w miejscu i czasie, które najbardziej Ci odpowiadają. Teleportujemy Cię do różnych środowisk i sprawimy, że doświadczysz samochodu jak nigdy dotąd.

MAGICZNA KSIĄŻKA ŠKODA

Ta aplikacja z technologią rozszerzonej rzeczywistości może być nową przygodą dla Twoich dzieci. Zeskanuj strony Magicznej Książki (dostępnej u Twojego dealera za darmo) za pomocą smartfona i pozwól swoim maluchom wejść do świata Laury i Klementa z ukrytymi animacjami.

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

SMARTFON LUB TABLET

Systemy operacyjne: iOS lub Android. Sprawdź możliwość połączenia z Twoim samochodem.

Dowiedz się więcej

ŠKODA CONNECT SERVICES

Usługi Care Connect ze zdalnym dostępem do pojazdu pozwalają na sterowanie wybranymi funkcjami za pomocą smartfona.

Dowiedz się więcej