ZUPEŁNIE NOWA ŠKODA OCTAVIA: ZOBACZ WNĘTRZE

November 8, 2019
Zmieniony układ deski rozdzielczej i dwuramienna kierownica. To tylko niektóre innowacje obsługiwane przez czwartą generację bestsellerowej ŠKODY OCTAVIA.

Dwa szkice projektowe opracowane przez Dział Projektowy ŠKODA rzucają światło na nową koncepcję wnętrza. Nowo ukształtowana deska rozdzielcza nowej generacji OCTAVIA jest podzielona na kilka poziomów, które ze względu na sposób, w jaki ich linie i kolory są ukształtowane pod dużym i wolnostojącym wyświetlaczem centralnym, nawiązują do kształtów charakterystycznych dla osłony chłodnicy ŠKODA. Wizualna szerokość deski rozdzielczej potęguje wrażenie, że wnętrze jest wyjątkowo pojemne.

„Kształt deski rozdzielczej został zainspirowany typową twarzą ŠKODA i zapewnia wsparcie dla dłoni podczas korzystania z wolnostojącego wyświetlacza centralnego. Stworzyliśmy również zupełnie nowy projekt kierownicy i po raz pierwszy nasza automatyczna skrzynia biegów jest wyposażona w system shift-by-wire, który umożliwił nam zaprojektowanie konsoli centralnej z zupełnie nową funkcją. Wpłynęło to również na wiele elementów wyposażenia wnętrza”- mówi Oliver Stefani, szef ŠKODA Design.


Ostatnie newsy