Złota Kierownica dla ŠKODY KODIAQ

Złota Kierownica dla ŠKODY KODIAQ

21. 11. 2016

Złota Kierownica to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Jego historia sięga 1976 roku. Przyznawane są w nim wyróżnienia dla najlepszych aut prezentowanych w danym roku, które znalazły uznanie w oczach Czytelników. W Polsce plebiscyt organizowany jest od 2009 roku przez tygodnik „Auto Świat”.

Złota Kierownica dla ŠKODY KODIAQ

Podczas piątkowej, uroczystej gali w Warsaw Expo zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji plebiscytu Złota Kierownica. Spośród 36 kandydatów Czytelnicy „Auto Świata” wybrali 6 najlepszych samochodów w Polsce. W kategorii SUV-ów zwyciężyła ŠKODA KODIAQ.

Nagrodę w imieniu ŠKODA Polska odebrała Klaudyna Gorzan, Kierownik ds. PR marki.

„W imieniu marki ŠKODA serdecznie dziękuję kapitule, ale przede wszystkim czytelnikom Auto Świata za przyznaną nagrodę. KODIAQ to nasz pierwszy model w segmencie dużych SUV-ów. Kluczem do sukcesu naszych modeli jest szyta na miarę oferta, która doskonale odpowiada na potrzeby Polaków i pozwala im na wybranie dokładnie tego, czego potrzebują - o czym świadczy to trofeum. Raz jeszcze wielkie, niczym KODIAQ, podziękowania” – mówiła Klaudyna Gorzan podczas odbierania nagrody.

Polska premiera ŠKODY KODIAQ będzie miała miejsce na Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2016, które odbędą się w dniu 22 listopada w EXPO XXI Warszawa, przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Zapraszamy na stoisko nr 38 i 38a do Hali 1.

ŠKODA KODIAQ wyznacza początek szeroko zaplanowanej ofensywy SUV-ów ŠKODY. Najnowszy model ŠKODY, mający wszystkie mocne strony marki, pojawi się w salonach dealerskich w Polsce na początku 2017 roku: z pełną wyrazu stylistyką i nadzwyczaj przestronnym wnętrzem i z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwykle można spotkać tylko w wyższych klasach samochodów. Cena modelu KODIAQ na polskim rynku zaczyna się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM.