WIRTUALNY POJEDYNEK TIVOLTA I MIKOŁAJA MARCZYKA W NOWEJ SERII ŠKODA MOTORSPORT ODCINEK SPECJALNY

July 19, 2018
Czy gry komputerowe mogą być pomocne w przygotowaniach do rajdu? Czym jest symulator jazdy i po co się go używa? Czy profesjonalny gamer ma szansę w starciu z kierowcą na symulatorze? Przekonacie się oglądając pierwszy odcinek nowej internetowej serii ŠKODA Motorsport dostępnej na platformie YouTube.

Głównym bohaterem produkcji jest kierowca teamu ŠKODA Polska Motorsport, Mikołaj Marczyk, a formuła programu opiera się na jego spotkaniach ze znanymi osobistościami.

Do pierwszego odcinka Miko zaprosił Bartłomieja „Tivolta” Ratonia – popularnego profesjonalnego gamera i youtubera. Bartek swoje pierwsze spotkanie z Miko zaczął od jazdy na fotelu pasażera rajdowej ŠKODY FABIA R5 po krętym 3,5-kilometrowym odcinku testowym Morawka na ziemi kłodzkiej.

Po prezentacji rajdowych umiejętności naszego kierowcy Tivolt podjął wyzwanie Miko i zgodził się na wirtualny pojedynek na komputerowym symulatorze. Teoretycznie przewagę powinien mieć tu znany gamer, ale Marczyk sam przyznał, że często korzysta z simracingu jako formy treningu przed kolejnymi rajdami.

Kto wygrał pojedynek? Jak Tivoltowi spodobała się jazda w rajdowej ŠKODZIE FABIA R5? Przekonacie się oglądając pierwszy ODCINEK SPECJALNY na naszym kanale YouTube:

Gościem kolejnego ODCINKA SPECJALNEGO będzie Marieta Marecka, autorka telewizyjnych programów kulinarnych i książek o gotowaniu. Premiera już niebawem!


Prezentowany materiał dotyczy samochodu rajdowego i ma charakter wyłącznie wizerunkowy. Samochód ten nie jest dostępny w sprzedaży na rynku polskim.

Ostatnie newsy