Sport i Black

Więcej charakteru i spersonalizowanego wyposażenia dla ŠKODY RAPID

Więcej charakteru i spersonalizowanego wyposażenia dla ŠKODY RAPID

8. 11. 2017

Gama modeli RAPID SPACEBACK i RAPID LIFTBACK, zwiększających możliwości personalizacji, zostaje poszerzona o dwa nowe pakiety stylistyczne: Sport i Black. Równolegle z nimi w ofercie kompaktowego modelu ŠKODY pojawiają się nowe elementy wyposażenia, oferujące jeszcze wyższy poziom indywidualizacji.

Pakiet Sport obejmuje specjalne wykończenie nadwozia i kabiny, która podkreśli dynamiczny charakter modelu i wzmocni jego efektowny design. RAPID z pakietem Sport będzie wyróżniał się lakierowanym na czarno grillem i lusterkami bocznymi oraz dyfuzorem umieszczonym na tylnym zderzaku. Na klapie bagażnika znalazł się spojler (czarny dla modelu RAPID SPACEBACK, w kolorze nadwozia dla modelu RAPID LIFTBACK). W skład pakietu wchodzi także czarna podsufitka wnętrza.

Pakiet Black natomiast pozwoli wyróżnić egzemplarz modelu RAPID poprzez polakierowany na czarno grill oraz lusterka boczne.

Pakiety Sport i Black dla modelu RAPID będą dostępne dla wersji wyposażenia AMBITION i STYLE w cenach już od odpowiednio 1000 i 400 zł (ceny mogą się różnić zależnie od wersji wyposażenia i wersji nadwozia).

Obok pakietów stylistycznych w ofercie modelu RAPID pojawiają się także pojedyncze elementy wyposażenia, które uczynią jego wygląd jeszcze bardziej efektownym. Gamę obręczy kół ze stopów lekkich poszerzają trzy nowe wzory: antracytowe ITALIA w rozmiarze 16 cali, srebrne BLADE w rozmiarze 17 cali oraz antracytowe SAVIO w rozmiarze 17 cali. Ceny nowych wzorów obręczy zaczynają się już od 800 zł (mogą się różnić zależnie od wzoru oraz wersji wyposażenia samochodu).

Więcej informacji na temat nowych pakietów stylistycznych oraz pozostałych, debiutujących elementów wyposażenia dla modeli RAPID SPACEBACK i RAPID LIFTBACK dostępnych jest w salonach ŠKODY oraz na naszej stronie.