WAKACJE Z MOTORSPORTEM – RODZINNE ATRAKCJE W MOTO FANPARKU ŠKODY

June 18, 2019
W ostatni weekend czerwca warto być w Mikołajkach nie tylko z powodu trwających wakacji – 28–30 czerwca rozegrany zostanie Rajd Polski, z okazji którego całe rodziny mogą liczyć na wyjątkową rozrywkę w Moto Fanparku ŠKODY.

Wspaniałe maszyny, sportowe emocje i liczne atrakcje dla całych rodzin – taki jest plan na 29 czerwca, kiedy to swoje podwoje otworzy strefa kibica ŠKODY. Start o godzinie 8:00 na terenie toru Mikołajki Arena.

Czym jest Moto Fanpark?

Moto Fanpark ŠKODY to specjalna przestrzeń zlokalizowana na torze Mikołajki Arena, która zapewni rajdowe emocje dużym i małym gościom strefy. Nie jesteś fanem rajdów? Nie szkodzi! W Moto Fanparku i tak udzieli Ci się atmosfera rajdowego święta, jakim jest Rajd Polski (rozgrywany w tym roku już po raz 76.).

Jakie atrakcje czekają na gości?

Odwiedzający Moto Fanpark będą mogli poczuć się jak kierowca rajdowy, zasiadając za kółkiem nowoczesnego symulatora 9D lub ścigając się zdalnie sterowanymi autami po specjalnym torze. Lubiących nietypowe wyzwania zapraszamy do zmierzenia swojego czasu reakcji na profesjonalnym refleksomierzu lub przystąpienia do testu pilota rajdowego. Będzie można także sprawdzić swoją wiedzę w quizie motoryzacyjnym, rywalizować w konkursach z nagrodami oraz skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Najmłodsi będą mogli dodatkowo wziąć udział w powstawaniu kolorowego Moto Muralu przedstawiającego rajdową ŠKODĘ FABIA R5.

Połknij rajdowego bakcyla

W drugiej połowie dnia strefę ŠKODY odwiedzą Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk, czyli rajdowi wicemistrzowie Polski z zeszłego sezonu i aktualni liderzy klasyfikacji generalnej krajowego czempionatu. To będzie niepowtarzalna okazja na wspaniałą pamiątkę z wakacji w postaci zdjęcia, autografu i krótkiej rozmowy z jednym z najlepszych zespołów w kraju.


Moto Fanpark ŠKODY zaprasza!

Rajd Polski zaczyna się 28 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Moto Fanpark odwiedzić można w sobotę 29 czerwca od godziny 8:00 na terenie toru Mikołajki Arena.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportów samochodowych, czy w Mikołajkach spędzasz wakacje, w Moto Fanparku czeka na Ciebie mnóstwo niepowtarzalnych wrażeń!

Ostatnie newsy