W JAKI SPOSÓB ŠKODA KAMIQ WPŁYWA

W JAKI SPOSÓB ŠKODA KAMIQ WPŁYWA NA INFLUENSERÓW?

W JAKI SPOSÓB ŠKODA KAMIQ WPŁYWA NA INFLUENSERÓW?

27. 2. 2019

Gromadzą opinie, polubienia i komentarze. Ich placami zabaw są internet i media społecznościowe, a znani są jako blogerzy, YouTuberzy lub bardziej ogólnie jako influenserzy. ŠKODA Storyboard zaprosiła dwóch z nich, aby przyjrzeli się nowej ŠKODA KAMIQ przed jej światową premierą.

Jens Stratmann (Voice over Cars) i Israel Salas Santana (Fuelvein Motorsport) odbyli lotniczą wizytę w Czechach, gdzie mieli okazję spędzić trochę czasu sam na sam z nowym miejskim SUV-em ŠKODY. Spędzili czas w studio, żeby zrobić zdjęcia, sfilmować, a co najważniejsze, poznać wszystkie tajniki nowego KAMIQ.

Pochwalili wygląd zewnętrzny i wewnętrzny czerwonego samochodu, usiedli za kierownicą i na tylnych siedzeniach, sprawdzili osłony krawędzi drzwi oraz prześledzili wielkość i kształt bagażnika. Oczywiście zajrzeli również pod maskę. Nagrywali to wszystko, aby mogli przekazywać swoje myśli widzom, czytelnikom i obserwatorom.

WYWIAD: JENS STRATMANN

CZEGO OCZEKUJESZ DZISIAJ NA SESJI FOTOGRAFICZNEJ?

Spodziewałem się, że będę miał studio i dużo czasu, by samodzielnie poradzić sobie z samochodem, abym mógł stworzyć trochę treści dla mojego kanału i właśnie to dostałem.

A CZEGO OCZEKUJESZ OD SKODY KAMIQ?

Wiedziałem już, że KAMIQ ma tę samą platformę co SCALA oraz że te dwa modele mają podobne wnętrza. A jednak z zewnątrz wyglądają zupełnie inaczej. Byłem zaskoczony, jak bardzo różniły się przednie części obydwu samochodów. I mogę powiedzieć to samo o ich tylnych sekcjach. Podsumowując, moje oczekiwania zostały więcej niż spełnione.

https://youtu.be/ptlxgnlrUXQ

CO MYŚLISZ O MOŻLIWOŚCI KTÓRĄ CI DANO?

Powiedziałbym, że zdecydowanie mam najlepszą pracę na świecie, ponieważ nie uważam jej za pracę - po prostu robię coś, co kocham. A kiedy wychodzisz z tej pozycji, tak naprawdę wcale nie pracujesz. Zamiast tego każdy dzień jest szansą na odkrycie czegoś nowego. Podróż do cudownych Czech była sama w sobie wyprawą. Praga jest oszałamiająca i uwielbiam ten kraj i miejscową ludność. Cały projekt ze ŠKODA KAMIQ był również przygodą.

 

WYWIAD: IZRAEL SALAS SANTANA

CZEGO OCZEKUJESZ DZISIAJ NA SESJI FOTOGRAFICZNEJ?
A CZEGO OCZEKUJESZ OD SAMEJ SKODY KAMIQ?

W ciągu kilku minut od poznania, liczę na to, że będę jednym z pierwszych, który zobaczy nową ŠKODĘ KAMIQ, po mimo, że już szukałem konceptu samochodu, aby dowiedzieć się, jak to będzie. Koncepcje są zwykle zupełnie inne, kiedy w końcu stają się samochodem produkcyjnym. Ale kiedy zobaczyłem przód KAMIQ, zakochałem się. Pozostał całkiem wierny pierwotnemu szkicowi ŠKODA Design i pomyślałem, że estetyka będzie jednym z głównych punktów, które wyróżnią go na tle innych kompaktowych SUV-ów na rynku.

https://youtu.be/DJoVy66UsIw

JAKIE WRAŻENIA MIAŁEŚ CO DO SAMEGO SAMOCHODU?

Wnętrze jest dość szerokie, biorąc pod uwagę, jak kompaktowy jest KAMIQ. Szczególnie spodobały mi się siedzenia, które wyglądały bardzo sportowo i były dość wygodne oraz Virtual Cockpit z dużym środkowym ekranem, który jest dobrze ustawiony.

Innym szczegółem, który mi się podobał, były ochraniacze krawędzi drzwi, które wyskakują po otwarciu drzwi, a następnie chowają się po zamknięciu drzwi, tak subtelnie, że prawie nie zauważasz. Może to wydawać się banalnym szczegółem, ale w przypadku kompaktowego SUV-a, jest to coś co bardzo działa na twoją korzyść.

Jego zmniejszona wielkość i wysokość nad ziemią to dwa czynniki, które sprawiają, że KAMIQ jest idealnym SUV-em dla miasta, ale bez konieczności rezygnowania z długich podróży lub wypadów w teren.

 

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy