TRANSATLANTYK FESTIVAL ze ŠKODĄ od 5 lat!

TRANSATLANTYK FESTIVAL wspólnie ze ŠKODĄ już od 5 lat!

Marka ŠKODA już po raz piąty towarzyszy Festiwalowi TRANSATLANTYK, jednemu z najbardziej dynamicznie rozwijających się festiwali w Europie Środkowej. Od początku współpracy samochody marki ŠKODA stanowią oficjalną flotę Festiwalu - ŠKODA VIP SHUTTLE, a od roku 2015 marka ŠKODA jest sponsorem głównym TRANSATLANTYK FESTIVAL.

W tym roku na Festiwalu nie zabraknie też jednej z najbardziej lubianych sekcji TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY. Kino wyruszyło w województwo łódzkie już 3 czerwca. Swoją działalność zainaugurowało w Pabianicach filmem ,,Siostra twojej siostry’’.

Podczas tegorocznych wakacji TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODY odwiedzi 18 miast Polski w dwóch województwach, wyświetlając 24 filmy. W czerwcowe weekendy na seanse zostali zaproszeni mieszkańcy woj. łódzkiego, zaś w lipcowe - Wielkopolski.

Marka ŠKODA towarzyszy TRANSATLANTYKOWI od 2012 roku. W 2013 roku wspólnie z jego organizatorami stworzyła Mobilne Kino ŠKODY, zaczynając od pięciu plenerowych projekcji podczas Festiwalu. Od 2013 roku projekt został poszerzony o dodatkowe projekcje przez cały lipiec i sierpień w różnych miastach województwa wielkopolskiego.

Projekt odwiedził m.in. Leszno, Kalisz, Gostyń, Szamotuły i wiele innych miast, wyświetlając najciekawsze filmy kina niezależnego. W 2015 roku ŠKODA została sponsorem głównym 5. Jubileuszowej edycji TRANSATLANTYK FESTIVAL, poza projektem Mobilne Kino ŠKODY współorganizując także „Superb Evening Galę Otwarcia TRANSATLANTYK FESTIVAL 2015”.

Tegoroczna edycja jest już czwartą wspólnego projektu Kina Mobilnego ŠKODY i drugą edycją, której marka ŠKODA jest Sponsorem Głównym.

ŠKODA Polska to marka, która chętnie angażuje się w projekty, służące szerzeniu wartościowych idei. Wspierając TRANSATLANTYK FESTIVAL i organizując bezpłatne pokazy Mobilnego Kina ŠKODA, marka chce zaktywizować społeczności lokalne odwiedzanych miejscowości i dać im możliwość obcowania ze sztuką, muzyką i filmem w przystępnej formie.

Szczegółowy harmonogram TRANSATLANTYK: Mobilne Kino ŠKODA znajduje się tutaj.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy