SZALONA, ZABAWNA JAZDA PRZEZ CAŁY 2019 ROK

December 31, 2019
Spójrzmy na niektóre z mocnych i specjalnych historii, które pojawiły się w tym roku na Storyboard ŠKODA.

Marka ŠKODA oferuje znacznie więcej niż tylko wiadomości z targów motoryzacyjnych, które zostały omówione w ostatnim artykule.

Niektóre historie objęte scenariuszem ŠKODA zawierały raport z pierwszego startu w zmodernizowanej ŠKODA FABIA R5 evo w Rajdowych Mistrzostwach Świata. Możesz śledzić nową specjalizację rajdową podczas podróży z domu w Mladá Boleslav na podium Portugalii.

Pod koniec sezonu załoga Kalle Rovanperä / Johne Haltunnen świętowała zwycięstwo w kategorii WRC 2 Pro. Zespół fabryczny zajął również pierwsze miejsce wśród marek. Ten film podsumowuje chwile, których nigdy nie zapomną wszyscy zaangażowani.

Kolejną niezapomnianą historią była jazda próbna, którą inny pierwszorzędny kierowca ŠKODA Motorsport, Jan Kopecký, odbył w ŠKODA KODIAQ RS. „KODIAQ RS poważnie zaskoczył mnie na asfalcie. Jest bardzo pewny siebie, ma szybką reakcję i jest znacznie bardziej sportowy niż się spodziewałem ”- powiedział, opisując swoje wrażenia.

Spojrzenie na lakiernię i strażaków

Zakłady produkcyjne są oczywiście niezbędną częścią marki ŠKODA. Dzięki raportowi Storyboard ŠKODA możesz zwiedzić nową lakiernię w Mladá Boleslav, a także zobaczyć, jak pracują strażacy naszej firmy.

Storyboard wyjaśnia różnice między jazdą po lewej i po prawej stronie oraz dlaczego jedna trzecia krajów na świecie ma kierownice po prawej stronie. Obejrzałeś także trzyczęściowy serial o gotowaniu na powietrzu, stworzony przez ŠKODĘ i Almazan Kitchen, z 3 milionami obserwujących na YouTube.

Nie tylko miłośników zabawkowych samochodów ucieszył artykuł o ABREX, firmie produkującej metalowe modele samochodów ŠKODA na podstawie licencji. Było nawet 10 wskazówek dotyczących prawidłowego korzystania z klimatyzacji. Nawiasem mówiąc, zimą, kiedy niewiele osób korzysta z tego, to właśnie automatyczna klimatyzacja pomoże przewietrzyć samochód, gdy wsiądziesz do niego wprost ze stoków narciarskich w ubraniach pokrytych śniegiem. Równie przydatne są porady profesjonalistów, które pomagają zarówno w aucie, jak i na rowerze.

Prawdziwa pasja do motocykli

Inspirujące historie miały również dobry odbiór. Jeden z najlepszych artykułów był o Vladimírze Vidímie. Na replice roweru SLAVIA ukończył 135-kilometrowy etap Tour de France. Ukończenie etapu zajęło mu 17 godzin i 17 minut, obejmując 4563 metry pionowe i trzy strome podjazdy. Mimo że wszyscy inni skończyli na długo przed nim, Vladimír był bohaterem dnia zarówno dla widzów, jak i profesjonalnych jeźdźców. Zobacz dlaczego.

Poznawanie świata tablic rejestracyjnych

Czy wiesz, że polskie numery rejestracyjne nigdy nie zawierają litery Q, a rosyjskie używają alfabetu łacińskiego, a nie cyrylicy? Czy wiesz, że król Hiszpanii ma złotą koronę zamiast tablicy rejestracyjnej? W Indiach na podstawie koloru tablicy rejestracyjnej można stwierdzić, czy samochód jest własnością prywatną, samochodem służbowym, czy też jest z wypożyczalni lub jest pojazdem elektrycznym. To był tylko fragment interesujących faktów, których można się nauczyć z serii artykułów o deszyfrowanie tablic numerycznych.

Pomysły, wizja i odwaga

Strony Storyboard ŠKODA zapoznały Cię również ze sportowym pick-upem dwudrzwiowym modelem ŠKODA MOUNTIAQ. Tylko jeden został kiedykolwiek wyprodukowany. Został stworzony w ramach projektu Azubi Car z udziałem 35 studentów z AKADEMII ŠKODA.

W 209 roku, który właśnie się kończy, Storyboard ŠKODA rzucił okiem na historię, aby zbadać losy niektórych oryginalnych koncepcji z niedawnej przeszłości. Dowiedz się o koncepcjach ŠKODA TUDOR, YETI i JOYSTER. Odwaga popycha ludzkość do przodu. Kiedy Storyboard ŠKODA zgromadził pilota drona, surferów i model auta ŠKODA SCALA, narodził się odważny plan filmowania niesamowitych materiałów za pomocą drona.

W 2020 roku marka ŠKODA będzie obchodzić swoje 125. urodziny. A Storyboard ŠKODA będzie nadal dostarczać wiele inspiracji, zabawy i praktycznych porad.

Ostatnie newsy