Przedstawiamy design nowej ŠKODY KODIAQ RS

Sportowa moc i elegancja – przedstawiamy design nowej ŠKODY KODIAQ RS

Sportowa moc i elegancja – przedstawiamy design nowej ŠKODY KODIAQ RS

18. 9. 2018

Sportowy i elegancki design oraz zastosowanie 20-calowych obręczy kół Xtreme to wyróżnik debiutującej ŠKODY KODIAQ RS. Pierwszy SUV ŠKODY z emblematem RS swoją premierę będzie świętować już niebawem, podczas Paryskiego Salonu Samochodowego. Dziś producent zdradza jeszcze więcej szczegółów dotyczących designu premierowo prezentowanego samochodu.

ŠKODA KODIAQ RS to model dostępny z najsilniejszym w portfolio ŠKODY silnikiem wysokoprężnym o mocy 176 kW (240 KM). Samochód imponować będzie nie tylko swoją mocą, lecz również sportowym wyglądem. Wyjątkowość designu podkreśla zastosowanie czarnych, błyszczących akcentów w takich elementach jak relingi dachowe, ramy okienne czy lusterka boczne. Również osłona chłodnicy utrzymana jest w tej samej stylistyce.

W ŠKODZIE KODIAQ RS zadebiutują 20-calowe obręcze kół Xtreme ze stopów lekkich. Jest to pierwszy model w portfolio ŠKODY, który takie rozwiązanie oferować będzie już w standardzie. Sportowy charakter kół podkreślą czerwone zaciski hamulcowe, umieszczone na 17-calowych tarczach. KODIAQ RS to model, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych samochodów dostępnych na rynku. Wszystko dzięki połączeniu designu podkreślającego dynamikę z olbrzymimi możliwościami, jakie gwarantuje umieszczony w SUV-ie silnik i napęd na wszystkie koła.

Zwieńczeniem charakterystycznej stylistyki samochodu będą rozwiązania zastosowane na jego tylnej części. Kształt auta podkreślą widoczne końcówki układu wydechowego umiejscowione poniżej zderzaka. Cechą wyróżniającą wszystkie modele RS, zastosowaną również w tej wersji ŠKODY KODIAQ, będzie odblaskowy element, który rozciąga się na całej szerokości auta.

KODIAQ RS zadebiutuje już za kilka tygodni podczas Paryskiego Salonu Samochodowego.

ŠKODA KODIAQ RS


Ostatnie newsy

Wszystkie newsy