ŠKODA z nagrodą Effie za kampanię „Wszystko, co ważne”

October 30, 2019
ŠKODA po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie laureatów Effie Awards – największego konkursu marketingowego na świecie. Podczas jubileuszowej, dwudziestej gali, która odbyła się 28 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, importer odebrał statuetkę w kategorii Motoryzacja za kampanię pod hasłem „ŠKODA. Wszystko co ważne”.

Effie nagradza i promuje kampanie oraz rozwiązania marketingowe marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania oraz wysokie wyniki biznesowe. Nagrodzona kampania ŠKODY obejmowała części wizerunkową oraz produktową. W komunikacji wykorzystano dwa modele samochodów: KODIAQ i OCTAVIA. W kampanii uwypuklono jeden z celów producenta – udostępnianie zaawansowanych rozwiązań technologicznych z zakresu bezpieczeństwa i komfortu jazdy dla szerokiej gamy odbiorców. Przyznające nagrodę jury doceniło również zmianę wizerunku marki ŠKODA, jaka dokonała się na przestrzeni ostatnich lat.

– Statuetka Effie to wyróżnienie, które w pełni potwierdza efektywność kampanii marketingowych, które prowadzi ŠKODA. To także kolejny dowód na to, że jako lider rynku, ale także inicjator wielu nowatorskich działań kreatywnych niezmiennie pozostajemy blisko naszych klientów, wsłuchując się w ich potrzeby i przekładając je na konkretne rozwiązania – podsumowuje Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu marki ŠKODA.

Ostatnie newsy