ŠKODA wyposaży zespół TOPR

ŠKODA wyposaży zespół TOPR w kolejny model OCTAVIA COMBI z napędem 4x4

ŠKODA wyposaży zespół TOPR w kolejny model OCTAVIA COMBI z napędem 4x4

4. 10. 2019

ŠKODA stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Jednym z głównych celów marki jest wyposażanie samochodów w najnowsze systemy oraz udogodnienia, dzięki którym sprawdzają się one w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Niezawodne modele z portfolio ŠKODY z napędem 4x4 już od 16 lat wspierają zespół Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa. W ramach długoletniej współpracy ŠKODA przekaże Tatrzańskiemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu kolejną OCTAVIĘ COMBI z napędem 4x4.

ŠKODA od 16 lat udostępnia ekipie ratowników TOPR modele samochodów z napędem 4x4, które świetnie sprawdzają się podczas jazdy. Wśród nich znajdują się m.in. ŠKODA YETI, ŠKODA OCTAVIA COMBI oraz w uterenowionej wersji SCOUT, a także ŠKODA KODIAQ, największy SUV w portfolio marki. Dzięki nowoczesnym systemom wspierania kierowcy, funkcjonalnościom z zakresu bezpieczeństwa, napędowi na cztery koła oraz oszczędnym i dynamicznym silnikom wszystkie modele są doskonale przygotowane do codziennej pracy w górach. W ramach długoletniej współpracy TOPR otrzyma od ŠKODY kolejną OCTAVIĘ COMBI z napędem 4x4, czyli model, który doskonale sprawdzi się w akcji, a także zapewni ratownikom odpowiednio dużo przestrzeni we wnętrzu.

W tym roku ŠKODA jest także partnerem współorganizowanego przez TOPR kongresu Międzynarodowego Komitetu Ratownictwa Alpejskiego (ICAR), który odbędzie w Zakopanem, w dniach 9 - 12 października.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy