nowe pakiety modelu FABIA

ŠKODA wprowadza dwa nowe pakiety dla bestsellerowego modelu FABIA

ŠKODA wprowadza dwa nowe pakiety dla bestsellerowego modelu FABIA

26. 7. 2019

ŠKODA FABIA rozpoczęła rok modelowy 2020 z dwoma nowymi pakietami wyposażenia. Pakiet Black charakteryzuje się sportowymi akcentami, m.in.: czarną osłoną chłodnicy i obręczami ze stopów metali lekkich w tym samym kolorze. Z kolei nowy pakiet Comfort Plus łączy różne elementy wyposażenia, takie jak: systemy LIGHT ASSIST i RAIN ASSIST, czujniki parkowania, podgrzewane fotele i nowe opcje dla systemu KESSY. Dzięki temu zapewnia jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Latem ubiegłego roku ŠKODA FABIA została poddana kompleksowej modernizacji. Nową wersję bestsellerowego modelu marki wyposażono m.in. w reflektory i światła tylne w technologii LED, najnowsze systemy bezpieczeństwa, takie jak czujnik martwego pola BLIND SPOT DETECT oraz REAR TRAFFIC ALERT, który podczas wyjazdu z miejsca parkingowego ostrzega o samochodach i obiektach przemieszczających się z tyłu. Wraz z początkiem roku modelowego 2020, ŠKODA oferuje dodatkowo dwa nowe pakiety wyposażenia dla serii bestsellerowego modelu.

Dynamiczny design w pakiecie

Black Opcjonalny pakiet Black wzbogaca design modelu o sportowe akcenty takie jak: czarna atrapa chłodnicy zaczerpnięta z usportowionej wersji FABII Monte Carlo, czarna obudowa bocznych lusterek oraz czarne 16-calowe obręcze VIGO ze stopów metali lekkich. Pakiet Black dopełniają tylne światła w technologii LED.

Nowy pakiet Comfort Plus dla wersji Ambition

Dzięki nowemu pakietowi Comfort Plus ŠKODA FABIA oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Pakiet ten, dedykowany wersji Ambition, zawiera systemy LIGHT ASSIST i RAIN ASSIST oraz czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu. Zimą i w chłodniejsze dni doskonale sprawdzą się podgrzewane fotele przednie oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy zapobiegające zamarzaniu płynu.

System KESSY z nowym czujnikiem ruchu

Opcjonalny bezkluczykowy system obsługi samochodu KESSY dla nowego modelu FABIA został wzbogacony o nowy czujnik ruchu umiejscowiony w kluczyku. Jeśli kluczyk samochodowy nie zmienia położenia przez okres dłuższy niż 15 minut, jego sygnał zostaje automatycznie wyłączony. Po ponownym poruszeniu sygnał radiowy powraca do sieci. Następnie wystarczy otworzyć samochód w standardowy sposób i uruchomić silnik za pośrednictwem przycisku Start. To dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą i włamaniem do auta, niewymagające korzystania z kluczyka.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy