ŠKODA w Księdze Rekordów Guinnessa… dzięki hokejowi!

ŠKODA w Księdze Rekordów Guinnessa… dzięki hokejowi!

5. 5. 2017

ŠKODA mocnym akcentem zaistnieje na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Hokeju na lodzie. Czeski producent samochodów wspiera to wyjątkowe, sportowe wydarzenie, które odbędzie się w Kolonii i Paryżu w dniach 5-21 maja, jako główny sponsor i partner po raz 25. Daje to marce ŠKODA miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa, z rekordem najdłużej trwającego sponsoringu mistrzostw świata w historii sportu.

ŠKODA w Księdze Rekordów Guinnessa

Marka ŠKODA zapewnia 55 pojazdów dla organizatorów Mistrzostw. Podczas turniejowych meczów, ŠKODA KODIAQ i SUPERB znajdą się w wyeksponowanym miejscu, kilka metrów od pola gry. Ponadto logo marki ŠKODA zdobić będzie środek lodowiska w centrum obszaru gry oraz na bandach wokół niego. Każdego roku flota ŠKODY pokonuje średnio około 250 000 km w ramach swoich obowiązków podczas całego wydarzenia. W ciągu ostatnich 25 lat odległość, jaką pokonała flota samochodów, to ponad 6 milionów km, co przekłada się na okrążenie świata aż 140 razy.

Marka ŠKODA jest także wyłącznym partnerem "IIHF app". Dzięki tej aplikacji, która jest dostępna dla telefonów z systemem Android, Apple i Windows, użytkownicy mogą skorzystać z aktualnych informacji, wyników na żywo i statystyk Mistrzostw Świata w swoim smartfonie lub na tablecie. Dzięki "IIHF app" użytkownicy nie przegapią żadnej bramki na rozpoczynających się dziś Mistrzostwach.

Ostatnie newsy

Wszystkie newsy